‘DİJİTAL DÜNYA DİJİTAL GELECEK’ WEBİNARLARI BAŞLIYOR
616 okunma

‘DİJİTAL DÜNYA DİJİTAL GELECEK’ WEBİNARLARI BAŞLIYOR

ABONE OL
20/12/2021 14:26
‘DİJİTAL DÜNYA DİJİTAL GELECEK’ WEBİNARLARI BAŞLIYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Güney Ege Kalkınma Ajansı, bölgede öne çıkan tekstil, giyim ürünleri, makine, teçhizat, gıda ve içecek ürünleri imalatı gibi sektörlerde dijital ve kurumsal dönüşümü hızlandırarak gelir ve karlılık düzeyinin artmasına katkı sağlanması amacıyla ‘İmalat Sanayide Kurumsallaşma ve Dijital Dönüşüm Sonuç Odaklı Programını’ yürütüyor. Bu kapsamda 21-22-23 Aralık 2021 tarihlerinde “Dijital Gelecek Dijital Dünya” başlığı altında webinar oturumları düzenlenecek.

Üç gün boyunca sürecek beş oturumda dijital dönüşümün çeşitli aşamalarında rol oynayan sektör profesyonelleri, sivil toplum kurumu temsilcileri, akademisyenler ve üreticiler dijital dönüşümü insan, iş süreçleri ve teknoloji unsurlarıyla ele alacak. 21 Aralık Salı günü “21. Yüzyılın Petrolü = Veri” ve “Akıllı Makineler Çağı = Makinelerin Yükselişi” oturumları; 22 Aralık Çarşamba günü “Dijital Evrene Giriş: Matriks Evreni ve Metaverse” ve “İnsansız (Hatasız) Fabrikalar” oturumları; webinar serisinin son günü olan 23 Aralık’ta ise Güney Ege için kritik öneme sahip turizm sektörünün dijital dönüşümü hakkındaki “Teknoloji Çağı ve Turizm” oturumu gerçekleştirilecek.
Webinar oturumları ile işletmeler kendi iş süreçlerine benzer alanlarda uygulanan başarı örnekleri hakkında bilgi alırken ülkemizdeki iyi uygulama örnekleri ile buluşmaları sağlanacak. Düzenlenecek organizasyon vesilesiyle dijital dönüşüm alanında başarılı işletmelerin tecrübeleri Güney Ege’deki işletme ve üreticilere aktarılacak.
Oturumlara katılmak isteyenler www.geka.gov.tr adresinden ayrıntılı bilgiye ulaşarak, https://bit.ly/3s78Hxl linkinden kayıt yaptırabilecek.

İHA

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.