Total Banner
DENİZLİSPOR AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE BAŞARILAR DİLEDİ
304 okunma

DENİZLİSPOR AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE BAŞARILAR DİLEDİ

2022-2023 Süper ve 1 ’inci Amatör Ligi Kura çekimi Nihat Zeybekçi Kongre Ve Kültür Merkezinde çekildi. Altaş Denizlispor Kulübü Başkanı Mehmet Uz’un şehir dışında olma sebebiyle temsilen AsBaşkan Necip İrdem Denizlispor’u temsil etti. Yeni sezonda Amatör Spor Kulübüne başarılar diledi.

ABONE OL
30/08/2022 12:33
DENİZLİSPOR AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE BAŞARILAR DİLEDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mehmet Uz’u temsil eden İrdem konuşmalarına şu şekilde devam etti:  “Sayın başkanım, amatörlerimizin vefakar temsilcileri, hepinizi şahsım ve yönetim kurulumuz adına saygıyla selamlıyorum.

Şehir dışında olması sebebiyle çok istemesine rağmen toplantıya katılamayan başkanımız sayın Mehmet Uz’un selamlarını iletiyorum.”

İrdem: “Amatör Lig Sezon Başı Toplantısına davetinizden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Şehrimizin spordaki lokomotif markası olan Denizlispor’umuzun layık olduğu yerle gelmesi, alt yapılarımızda yakalayacağımız başarı kadar, amatör kulüplerimizle olan diyaloglarımızın, fikir alışverişlerimizin ve işbirliğimizin artması ile mümkün olacaktır. Denizlispor’da yönetim olarak bir yıldır görevdeyiz. Bu zaman zarfında öncelikle kulübümüzü sportif, idari ve mali açıdan düzlüğe çıkarmak için çaba harcadık. Bu toplantının işbirliğimizin başlaması ve gelişmesi için bir başlangıç olmasını diliyorum.”dedi.

Kulübümüzün her konuda gelişmesi, büyümesi ve istenilen yere gelmesi için alt yapılarımız büyük önem taşımaktadır. Sezon başı itibariyle alt yapılarımızın gelişmesi ve profesyonel takımımıza oyuncu yetiştirmek için yeni bir oluşuma girdik. Ancak şunu da iyi biliyoruz ki, şehrimizdeki amatör kulüplerimiz de bizim için çok değerli kaynaklar. Bu kaynaklardan yararlanabildiğimiz taktirde, istenilen başarıya ulaşmamız daha kolay olacaktır. Denizli ASKF Yönetimi ve amatör kulüplerimize her konuda desteğe hazır olduğumuzu ifade etmek istiyorum.

Amatör kulüplerimizin de bize destek vereceğine inanıyorum. Karşılıklı olarak hem kulübümüzün büyümesi hem de amatörlerimizin gelişmesi konusunda yapacağımız istişarelerle, sorunlarımızı daha rahat çözebilir, kaynaklarımızı daha iyi değerlendirebiliriz.

2022-2023 Sezonu Amatör Lig Sezon Başı Toplantısının hayırlı olmasını temenni ediyor, yeni sezonda tüm kulüplere başarılar diliyorum.” dedi.

Nurşah SANCAK

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.