Denizli’de eski ve depreme dayanıksız binalar yıkılmaya devam ediyor.
Denizli’de eski binaların yıkımı devam ediyor. Pek çok mahallede eski ve depreme dayanıksız binalar yıkım ekipleri tarafından yıkılarak yeni binalar yapılıyor. Kent merkezinde bulunan binalar yıkılırken, yerine daha kullanışlı apartmanlar ve İşhanları yapılıyor. Bu sayede hem inşaat sektörü canlılığını koruyor hem de istihdama katkı sağlıyor. Denizli Emlakçılar Odası Başkanı Hakan Arslan, Denizli merkezde arazi bulmanın çok zor olduğunu ifade ederek, eski binaların yıkılmasıyla birlikte yeni konutlar elde ediliyor. Denizli bir sanayi kenti. Büyümeye devam ediyor. Artık Sarayköy’e doğru şehirleşme devam ediyor” dedi.
Abdullah GÖNÜLTAŞ-ÖZEL HABER
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.