Total Banner
DENİB AKADEMİ’DEN İKNA BECERİLERİNİ GELİŞTİRME EĞİTİMİ
  • Horoz Medya
  • Genel
  • DENİB AKADEMİ’DEN İKNA BECERİLERİNİ GELİŞTİRME EĞİTİMİ
827 okunma

DENİB AKADEMİ’DEN İKNA BECERİLERİNİ GELİŞTİRME EĞİTİMİ

DENİB Akademi, İkna Becerilerini Geliştirme ile Müzakere Yönetimi eğitimini 18 Ağustos 2022 tarihinde Denizli İhracatçılar Birliği’nde düzenledi.

ABONE OL
19/08/2022 11:07
DENİB AKADEMİ’DEN İKNA BECERİLERİNİ GELİŞTİRME EĞİTİMİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

DENİB Akademi’nin eğitim programları devam ediyor. 18 Ağustos’ta gerçekleşen eğitim programında; müzakere nedir, müzakerenin hayatımızdaki yeri, iş ve özel hayatta müzakere, iknanın iletişimi, iknada dinleme, beden dilinin müzakereye etkisi, müzakere soru teknikleri, itiraz karşılama, fırsata çevirme, zor kişiliklerle müzakere stratejisi belirleme, kişilere göre davranış biçimi uyarlama ve iknanın duygusal yansımaları gibi konu başlıkları üzerinde duruldu. Eğitim programı, yapılan bilgilendirmelerin ve paylaşımların ardından soru-cevap bölümüyle devam etti. DENİB Akademi Eğitimlerine, 25 Ağustos 2022 tarihinde online olarak düzenlenecek olan “Şimdinin Gücünü Yönetmek Eğitimi” ile devam edeceğini belirtti. İHA

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.