DENİB AKADEMİ’DEN ENERJİ VERİMLİLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ
1816 okunma

DENİB AKADEMİ’DEN ENERJİ VERİMLİLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ

DENİB AKADEMİ, “ISO 50001: 2018 Enerji Verimliliği Yönetim Sistemi Eğitimi”ni 24 Mart 2022 tarihinde Denizli İhracatçılar Birliği'nde düzenledi.

ABONE OL
25/03/2022 15:26
DENİB AKADEMİ’DEN ENERJİ VERİMLİLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ
1

BEĞENDİM

ABONE OL

TÜV Nord’tan Semra Can tarafından sunulan eğitim programında; planlama, enerjiyi gözden geçirme, enerji performans göstergeleri, enerji referans noktası, enerji verilerinin toplanması için planlama, destek, kaynaklar, yeterlilik, farkındalık ,iletişim, operasyon, planlama ve kontrol, tasarım, tedarik, performans değerlendirmesi, izleme, ölçüm, analiz ve performans değerlendirme, yasal gerekliliklere ve diğer gerekliliklere uygunluğun değerlendirilmesi, iç tetkik, yönetimin gözden geçirmesi, iyileştirme, uygunsuzluk ve düzeltici faaliyetler, sürekli iyileştirme gibi konu başlıkları üzerinde duruldu. Eğitim programı, yapılan bilgilendirmelerin ve paylaşımların ardından soru-cevap bölümüyle devam etti. DENİB Akademi Eğitimlerine, 31 Mart 2022 tarihinde online olarak düzenlenecek olan “ E-Ticaret’te Strateji Yönetimi Eğitimi” ile devam edecek.

Editör: Salih ÖZTÜRK / HABER MERKEZİ

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.