Köy-Koop Denizli İl Başkanı Mehmet Varol, ‘Tarladan Sofraya’ sloganıyla üreticilerin ürünlerini tüketiciyle buluşturmanın yanı sıra ihracata da yöneldi. Başkan Varol, üreticiden aldıkları ürünleri iç ve dış piyasada tüketiciyle buluşturmaya devam ettiklerini söyledi. Köy-Koop bünyesinde Denizli’de üretilen ürünlerin vatandaşla buluşturma çabalarının devam ettiğini aktaran Varol, “En doğal ve hijyenik ortamda hazırlanan ürünlerimizle sizlere daha da yakın olmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda Tarla Çileği ile Kurutma sezonumuza başladık. Köy Koop Denizli Birliği olarak “ Tarladan Sofraya ” sloganımız ile, ortağımız olan üreticilerimizin ürünlerini tüketicilerle buluşturuyoruz” dedi.
“DIŞ PAZARDA DA YERİMİZİ ALDIK”
Köy-Koop Birlik Başkanı Mehmet Varol, “Köy Koop Denizli Birliği olarak üreticilerimizden alıp tesisimizde kurutmuş olduğumuz Çileklerimizin ikinci parti üretimi, ihracat için özenle hazırlıyoruz. Ürünleri İç piyasaya vermenin yanı sıra dış pazarda da döviz getirmek çok önemli. Biz ürünlere katma değer katarak paketleyip tüketiciye sunmaya çalışıyoruz. Bu konuda en azından dünya pazarlarında ürünlerin yer alması bizim için çok önemli. Şu anda ABD, İngiltere ve Hindistan gibi ülkelere ürünlerimizi gönderiyoruz. Bundan sonra da daha başka ülkelere ürünlerimizi göndereceğiz” dedi.
Abdullah GÖNÜLTAŞ-ÖZEL HABER
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.