ÇAMELİ BELEDİYESİ 2021 YILI FAALİYET RAPORU ONAYLANDI
320 okunma

ÇAMELİ BELEDİYESİ 2021 YILI FAALİYET RAPORU ONAYLANDI

Çameli Belediye Meclisi 2022 yılı Nisan ayı toplantısını gerçekleştirdi. Mecliste 2021 yılı faaliyet raporu açıklanmasının ardından onaylandı. Başkan Arslan, “Kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde halkımıza en iyi hizmeti vermeye çalıştık bu yüzden emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

ABONE OL
02/04/2022 14:04
ÇAMELİ BELEDİYESİ 2021 YILI FAALİYET RAPORU ONAYLANDI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çameli Belediye Meclisi 2022 yılı Nisan ayı Olağan Meclisi Toplantısı 1. birleşimi 1. oturum gerçekleştirildi. Çameli Belediye Meclisi’nin Nisan ayı olağan toplantısı 01 Nisan 2022 günü saat 15.00’de Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan Başkanlığında düzenlendi. Yoklama ve açılışın ardından, gelen yazılar gündeme alınarak değerlendirildi. Gündemde, Çameli İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü arasında ortak hizmet projesi yapılmasına ve gerektiğinde protokol yapılması için Belediye Başkanı Cengiz Arslan’a yetki verilmesi ardından meclis üyeleri arasından bir yıl süre ile Encümen üyesi olarak görev yapacak iki üyenin gizli oylama ile seçimlerinin yapılmasının görüşülmesi ve belediye başkanlığının 2021 yılına ilişkin yıllık faaliyet raporu yeterliliği görüşüldü.


“ÇAMELI HALKINA EN IYI HIZMETI VERMEYE ÇALIŞTIK”


Çameli Belediyesi’nin 2021 yılı faaliyet raporu, Başkan Arslan tarafından slayt gösterisiyle sunuldu. Meclis toplantısında ilçenin 1 yıllık faaliyetlerinin müdürlük çalışmaları çerçevesinde özetlendiği rapor, gündeme alınarak görüşüldü. Toplantı sonrasında açıklamalarda bulunan Başkan Arslan, “Kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde Çameli halkına en iyi hizmeti vermeye çalıştık. Belediye meclisinin de hizmetlerdeki katkılarından dolayı emeği geçenlere teşekkür ederim. Belediye çalışanlarımızın özverisi, vatandaşlarımızın desteğiyle her şeyi gerçekleşeceğimize inancımız tamdır. 2021 yılı Çameli Belediyesi faaliyet raporunu onaylayan meclis üyelerimize, en önemlisi bu raporu hazırlayan belediye çalışanlarımıza, emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Editör: Abdullah GÖNÜLATŞ HABER MERKEZİ

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.