Belediye Başkanı Fethi Akcan, Yardımcısı Adnan tatar ve Meclis üyesi Mustafa Yüksel ile birlikte Çanga’ya makamında ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu, genç kaymakam, “Çal’a gelmeden Çal Garaları ve Çal ile ilgili çok olumlu izlenimler edindim. Vatanımız, devletimiz ve milletimiz için 24 saat çalışacağız. İlk görev yerim Çal. Burada tecrübe kazanacağım” dedi. Çal’ın yeni kaymakamı koltuğuna oturdu. Belediye Başkanı Fethi Akcan ile yardımcısı Adnan Tatar ve Meclis üyesi Mustafa Yüksel, 26 yaşındaki genç kaymakam Mert Çanga’yı makamında ziyaret ederek, “Hayırlı olsun” temennisinde bulundu. Aslen Sakaryalı olan Mert Çanga, ilk görev yerinin Çal olduğunu söyledi. Kaymakamlık stajını eski Çal Kaymakamı Selami korkutata’nın görev yaptığı Kahta ilçesinde yaptığını söyleyen Çanga, “Selami kaymakamım Çal ile ilgili çok olumlu konuştu. Çal’a gelmeden neredeyse Çal’ı ezberledim. Çal Garası üzümü ile Çal Garası markasının önemini iyice kavradım. Bundan sonra ben de Çal Garasıyım. Çal ve memleketimiz için elimizden geleni yapacağız. Vatanımız, devletimiz ve milletimiz için Çal Belediyesi ile birlikte uyum için de çalışacağız” diye konuştu. Başkan Akcan ise, “Genç bir kaymakamımız oldu. Kendisiyle koordineli bir şekilde halkımıza hizmet edeceğiz” dedi.
Fethi AKCAN
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.