Yeni sezonun başlaması ile birlikte Buldan sahasının bakıma alınması nedeniyle ilk yarıda ki bütün maçlarını deplasmanda oynayan Buldanspor ikinci yarıda maçları için taraftarlarının önüne çıkmaya hazırlanıyor. Buldan sahasında çalışmaların sona gelindiğini ve sahanın halısının serilmeye başladı ve 98 Ocak tarihinde başlayacak ikinci yarı maçlarına kadar hazır hale geleceğini dile getiren Buldanspor sportif direktörü Halil Baştürkmen,” İkinci yarı maçları için çalışmalarımız devam ediyor. Bizim en büyük sevincimiz ikinci yarı maçlarını kendi sahamızda oynayacak olmamız. Bu konuda gerekli çalışmalar yapılıyor. İnşallah ikinci yarının ilk maçı olan Denizligücü maçını sahamızda oynayacağız. Sahamızın yapılması konusunda büyük destek veren Belediye Başkanımız Mustafa Şevik’e, Ak parti ilçe Başkanı Naci Çomuk ile Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Nuri Akın’a çok çok teşekkür ediyorum” dedi.
Editör : Orhan MIKIROĞLU / HABER MERKEZİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.