Vatandaşların mutlu ve güzel günlerinde olduğu gibi acılı günlerinde de yanlarında olmaya çalıştıklarını söyleyen Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, pandemi tedbirleri nedeniyle bir süre faaliyetlerine ara verilen taziye çadırları uygulamasını yeniden başlattıklarını açıkladı. Eskiyen ve yıpranan taziye çadırlarının yenilendiğini söyleyen başkan Şevik, yeni ve daha kullanışlı dört adet taziye çadırlarının, cenaze sahiplerinin talepleri doğrultusunda vefat eden vatandaşların evlerine yakın bir noktaya yeniden kurulacağını açıkladı. Başkan Şevik ayrıca, vatandaşların talep etmesi halinde asker uğurlama, mevlit, nişan, sünnet gibi merasimlerinde de kullanılmak üzere çadır desteği verilebileceklerini açıkladı.
Başkan Şevik, Belediye olarak ailelerin üzüntülü günlerinde sıkıntılarını bir nebze de olsa aşabilmelerini amaçladıklarını vurguladı.
EDİTÖR Sevilay KAYAN
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.