Tavas ilçesinde önemli geçim kaynaklarından olan Mısır Tanıtım bayramı etkinliği düzenlendi.
Tavas’ta İlki Düzenlenen ‘1. Mısır Tanıtım Bayramına’ Kaymakam Mutlu Köksal, İl Tarım Müdür Yardımcısı Mehmet Atmacaoğlu, İlçe tarım Müdürü Halil Nas, Tavas Ziraat Odası Başkanı Süleyman Tozlukoğlu, oda başkanları, firmalar ve çiftçiler katıldı. Tavas Ziraat Odası Başkanı Süleyman Tozlukoğlu, “Tavas tarımını daha ileriye taşımak istiyoruz. Sahada her zaman çiftçinin yanında olmak için müdürlerimizle beraber çalışıyoruz. Tavas ilçemiz tahılda olduğu gibi mısırda da söz sahibi olması için gayret ediyoruz. Bundan sonra bu tür etkinliklerle birlikte Tavas tarımını daha ileriye taşıyacağız” dedi.
Abdullah GÖNÜLTAŞ-ÖZEL HABER
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.