İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Uzman Veteriner Hekim Türkay Berberoğlu, öğle saatlerinde oyunu Denizli Lisesi’nde 1269 numaralı sandıkta eşi Zuhal Berberoğlu ile birlikte kullandı. Oy verme işleminin ardından kısa bir açıklama yapan Berberoğlu, “İlçe sakinlerimizin sandığa gidip vatandaşlık görevlerini yerine getirmeleri çağrısını yeniliyorum. Halkımızın bu gün kararını verecek. Sandıktan çıkacak her sonuç başımızın tacıdır. Çok yoğun bir seçim çalışma programını geride bıraktık. Artık sözde, karar da, mühürde ilçe sakinlerimizde. Vatandaşın iradesi sandığa yansıyacak ve beş yıl Pamukkale ilçemizi yönetecek belediye başkanı, meclis üyeleri seçilecek. Ben hür iradesiyle sandığa koşan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. İlçemiz için bizler için hayırlısı ne ise o olsun” dedi.
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.