Genel Kurula T.C. Acıpayam Belediye Başkanı Ecz. Levent Yıldırım’da katılım sağladı. Yapılan genel kurul seçimleri sonunda Birliğin Birinci Başkan Vekilliğine T.C. Acıpayam Belediye Başkanı Ecz. Levent Yıldırım seçildi. Yapılan seçimde oy birliği ile Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek, Ege Belediyeler Birliği Başkanı oldu. T.C. Acıpayam Belediye Başkanı Ecz. Levent Yıldırım yaptığı açıklamada; ‘’Ege Belediyeler Birliği Olağan Genel Kurulu toplantısına katılım sağladık. Birlik Başkanı seçilen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ferdi Zeyrek’i tebrik ediyorum. T.C. Acıpayam Belediye Başkanı olarak Acıpayam’ımızı ve Denizli’mizi temsilen Başkan vekilliğine seçildik. Hayırlı olsun’’ ifadelerini kullandı. Hüseyin ÖZMEN
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.