BAŞKAN VAROL GÜVEN TAZELEDİ
284 okunma

BAŞKAN VAROL GÜVEN TAZELEDİ

Hayvancılık Kooperatifleri Üst Birlik Başkanı Mehmet Varol, Genel Kurulda güven tazeledi. 167 Temsilcinin oy birliği ile KÖY-KOOP Ana sözleşmesine İntibakı kabul edilerek HAY- KOOP Denizli Birliği KÖY-KOOP Denizli Bölge Birliğine dönüştürüldü.

ABONE OL
29/03/2022 13:32
BAŞKAN VAROL GÜVEN TAZELEDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

“HAY-KOOP toplantı salonunda 167 Kooperatif temsilcisinin katılımı ile gerçekleştirilen Genel Kurul Toplantısına HAY-KOOP Denizli Birliği Yönetim ve Denetleme Kurulu Üyeleri Oy birliği ile İbra edilerek güven tazeledi. Gündemin 7.Maddesinde 167 Temsilcinin oy birliği ile KÖY-KOOP Ana sözleşmesine İntibakı kabul edilerek HAY-KOOP Denizli Birliği KÖY KOOP Denizli Bölge Birliğine dönüştürüldü. KÖY-KOOP Denizli Bölge Birliğinin yapılan seçimlerinde Mehmet Varol’un listesi 167 Temsilcinin Oy Birliği ile 4 yıl için yeniden göreve getirildi.

KÖY KOOP DENİZLİ BÖLGE BİRLİĞİ OLDU

Başkanlığa yeniden seçilen Başkan Mehmet Varol, “Gerçekleştirdiğimiz 17. Olağan Genel Kurulumuzda, Genel Kurula katılan kooperatif temsilcilerimizin oy birliği ile 18 yıllık hayalimiz gerçek oldu. Köy Koop Merkez Birliğimizin kuruluşunun 50. yılında Denizli Hay-Koop Birliğimizin kuruluşunun 18. yılında Köy-Koop Bölge Birliği Anasözleşmesine intibak ederek Köy Koop Denizli Bölge Birliği olduk. Genel Kurula katılan tüm kooperatif temsilcilerimize, bizim önümüzü açan Genel Başkanımıza, Kuruluş talimatımızı veren Bakanımız ve Bakanlık üst düzey bürokratları ve İl Müdürümüz ve bürokratlarına çok teşekkür ediyoruz. Yeni listemizde görev alan Yönetim ve Denetleme Kurulu üyelerimize başarılar dileriz.

Yönetim Kurulu Şu isimlerden oluştu:
Mehmet Varol, Ahmet Ceray, Mevlüt Aksoy, Enver Şahinkaya, Muhammet Öztürk
Denetleme Kurulu(Asil): Yasemin Memişoğlu Gökkaya, Mahmut Tuna,Tevfik Kayhan
Köy Koop Ankara Temsilcileri (Asil):
Mehmet Varol, Ahmet Ceray, M.Yavuz Karaman Enver Şahinkaya, Arif Yalçınkaya

Editör : Abdullah GÖNÜLTAŞ-ÖZEL HABER

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.