BAŞKAN ATLI’DAN KÜTÜPHANE ZİYARETİ
888 okunma

BAŞKAN ATLI’DAN KÜTÜPHANE ZİYARETİ

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı ilçede bulunan Fırat Alaattin Şentürk anısına yapılan kütüphane ve etüt salonunu ziyaret etti. Başkan Atlı, Öğrencilerle ve 1907 Ünifed Fenerbahçe Üniversitesi temsilcileriyle buluştu.

ABONE OL
11/02/2022 17:06
BAŞKAN ATLI’DAN KÜTÜPHANE ZİYARETİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Denizli’nin Babadağ ilçesinde belediye başkanı Ali Atlı ilçedeki ziyaretlerini sürdürüyor. Pazartesi günü ilçedeki Atatürk İlköğretim Okulu’nu ziyaret eden Başkan Atlı kütüphane ve etüt salonunda öğrencilerle buluştu. Nisan 2021’de hayatını kaybeden Fırat Alaattin Şentürk anısına 1907 Ünifed Fenerbahçe Üniversitesi tarafından kurulan kütüphaneyi gezen Başkan Atlı platform temsilcileriyle de buluştu. Kütüphanedeki çeşitli zeka oyunları ve kitaplarla vakit geçiren öğrencilerle konuşan Başkan Atlı platform temsilcilerine de teşekkür etti. Başkan Atlı konuyla ilgili olarak “İlçemizde böyle projeleri görmek bizleri her daim mutlu etmiştir. Çocuklarımız bu dönemlerinde bilgiye ve eğitime aç olurlar. Nitelikle bir kütüphane ve etüt salonu onlar için oldukça eğitici olur. Babadağlı öğrencilerimiz için böyle bir kütüphane ve etüt salonu kurulması çocuklarımızın eğitimi için oldukça destekleyici.” dedi.


temsilcileriyle buluşan Başkan Atlı “Kütüphane ve bilgiden daha kıymetli bir şey yok.” dedi.
Denizli’nin Babadağ ilçesinde belediye başkanı Ali Atlı ilçedeki ziyaretlerini sürdürüyor. Pazartesi günü ilçedeki Atatürk İlköğretim Okulu’nu ziyaret eden Başkan Atlı kütüphane ve etüt salonunda öğrencilerle buluştu. Nisan 2021’de hayatını kaybeden Fırat Alaattin Şentürk anısına 1907 Ünifed Fenerbahçe Üniversitesi tarafından kurulan kütüphaneyi gezen Başkan Atlı platform temsilcileriyle de buluştu.
 
Kütüphanedeki çeşitli zeka oyunları ve kitaplarla vakit geçiren öğrencilerle konuşan Başkan Atlı platform temsilcilerine de teşekkür etti. Başkan Atlı konuyla ilgili olarak “İlçemizde böyle projeleri görmek bizleri her daim mutlu etmiştir. Çocuklarımız bu dönemlerinde bilgiye ve eğitime aç olurlar. Nitelikle bir kütüphane ve etüt salonu onlar için oldukça eğitici olur. Babadağlı öğrencilerimiz için böyle bir kütüphane ve etüt salonu kurulması çocuklarımızın eğitimi için oldukça destekleyici.” dedi.
 
Başkan Atlı 1907 Ünifed Fenerbahçe Üniversitesi temsilcilerine böyle bir projeyi imzaladıkları için teşekkür etti. Atlı “Yapılan projenin kıymeti için 1907 Ünifed Fenerbahçe Üniversitesi’ne teşekkürlerimi sunuyorum. Öğrencilerimizin desteklenmesi adına elini taşın altına koyarak bu kütüphane ve etüt salonunun hazırlanması bizler için çok kıymetli. Bizler için kütüphane ve bilgiden daha kıymetli bir şey yok. Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize hayırlı olsun dileklerimizi iletiyorum, emeği geçenlere okulumuz adına teşekkür ederiz.” diye konuştu.

Editör: Sevilay KAYAN / HABER MERKEZİ

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.