Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, uzmanlar tarafından yapılan hatırlatma aşısı olun çağrısı üzerine bugün Çameli Devlet Hastanesi’ne müracaat etti. Hastanede hatırlama dozu aşırısı vurduran Başkan Arslan, daha sonra artan vakalara karşı vatandaşlara çağrıda bulundu. Aşının virüse karşı çok büyük bir etkisi olduğunu vurgulayan Başkan Arslan, özellikle kronik rahatsızlığı olanların hatırlatma dozunu olmasını istedi.
Artan salgına karşı vatandaşlardan aşı olmalarını rica eden Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, “Aşı bizim için çok ciddi önem arz ediyor. Şu an için elimizde kullanabileceğimiz en güçlü silah aşı. Toplumdan ricamız en kısa sürede hatırlatma dozlarını yaptırmaları. Özellikle 50 yaş üstü kronik hastalığı olanlar hatırlatma dozlarını olmaları gerekiyor” dedi. HABER MERKEZİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.