2022-2023 Eğitim Öğretim yılına sayılı günler kala esnaflarda hareketlilik başladı. Başta kırtasiye ürünleri olmak üzere, giyim, ayakkabı ve okul kıyafetleri alışverişi yapan vatandaşlar yoğunluk oluşturuyor. Okul alışverişlerini esnaflardan yapmalarını isteyen Ayakkabıcı esnaflarından Yusuf Görgülü, “Okul zamanları bizim gibi esnaflar için çok önemli. Çünkü bu günlerde esnaflar para kazanıyor. Okulların açılmasına az bir süre kala velilerin alışverişleri başladı. Okul öncesinde vatandaşlar esnafları tercih etsinler. Esnaflar olarak zor zamanlardan geçiyoruz.
En azında bu özel zamanlar bizim için can suyu olacaktır. Çocuk ayakkabılarımız 100 liradan başlıyor. 300 liraya kadar çıkıyor. Kaliteli, rahat ve kullanışlı ayakkabıları vatandaşlarımız bizim gibi esnaflardan alabilirler. Biz esnaflar olarak halkımıza elimizden gelen desteği sağlarız. Son zamanlarda internetten ayakkabı satın alıyorlar. İnternet üzerinden alınan ürünlerde çok fazla mağduriyet yaşanıyor. Mağduriyet yaşamamaları için halkımız esnafları tercih etsinler” dedi.
Abdullah GÖNÜLTAŞ-ÖZEL HABER
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.