Denizli Butik Pastacılar ve Girişimci Kadınlar Derneği Kurucu Başkanı ve aynı zamanda Aşçılık Programı öğrencisi olan Nahide Erkan, Pasta Tasarımcısı Nilgün Egemen, Pasta Tasarımcısı Burçin Gayret ve Pasta Tasarımcısı Keziban Çeliköz’ün katılımlarıyla gerçekleşen söyleşinin moderatörlüğünü Aşçılık Programı ikinci sınıf öğrencisi Sinan Çivi gerçekleştirildi. Öğrenciler, butik pastacılık ile ilgili merak ettikleri soruları değerli şeflere yönelterek sektörü yakından tanıma fırsatı yakaladılar. Söyleşinin sonunda pasta tasarımcısı şefler Aşçılık Programı öğrencileri ile birlikte şeker hamurundan figür yapım teknikleri üzerine atölye çalışması gerçekleştirdiler. PAÜ Tavas MYO Müdürü Doç. Dr. Selim Parlaz başta etkinliğin gerçekleştirilmesindeki katkılarından dolayı Aşçılık Programı öğretim elemanlarından Öğr. Gör. Dr. Sinem Türk Aslan ve Öğr. Gör. Figen Yüce olmak üzere, konuk pasta tasarımcılarına, etkinliğe katılan öğrencilere ve destek veren herkese teşekkürlerini ilettiğini bildirdi. HABER MERKEZİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.