AK PARTİ EĞİTİM PROGRAMINA YOĞUN İLGİ
885 okunma

AK PARTİ EĞİTİM PROGRAMINA YOĞUN İLGİ

AK Parti AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından 'Bu Hikayenin Kahramanı Sensin' sloganıyla düzenlenen Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitim Programı, Denizli Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde yoğun katılımla yapıldı.

ABONE OL
28/03/2022 17:25
AK PARTİ EĞİTİM PROGRAMINA YOĞUN İLGİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı’nca düzenlenen ve ilk dönemi tamamlanan Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitimi Programı, ‘Bu Hikayenin Kahramanı Sensin’ sloganıyla ve Denizli Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapıldı. Programa; İl Başkanı Yücel Güngör’ün yanı sıra;AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan,AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkan Yardımcısı MKYK Üyesi Seda Sarıbaş,  AK Parti MKYK üyesi Nurcan Dalbudak, Denizli Milletvekilleri Şahin Tin, Ahmet Yıldız, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, İlçe başkanları,İlçe Belediye başkanları  ve mahalle başkanları ile çok sayıda partili katıldı. 
Eğitim programının açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör; “Denizli’mizin son 20 yılında siyasi başarısına damga vuran, en büyük pay sahibi, bu davaya gönül veren, karşılığını sadece Allah’tan bekleyerek gece gündüz demeden çalışan AK PARTİ Mahalle Teşkilatlarımızdır.
 Bu azimli çalışmalar sırasında kimi zaman ailenizden, kimi zaman işinizden, kimi zaman da sağlığınızdan fedakarlık ederek aşkla ve şevkle çalışarak AK Parti Denizli teşkilatımıza büyük bir emek verdiniz. Bu mücadeleyi girdiği her seçimde zafere taşıyan da, bugünlere getiren de AK Parti Denizli mahalle teşkilatının çabası, gayreti ve fedakarlığıdır. Sizlerin hakkını biz ne yapsak ödeyemeyiz. 
Allah hepinizden razı olsun. AK Parti’mizde asla karamsarlığa ve umutsuzluğa yer yoktur. Rehavete, gevşemeye ve nemelazımcılığa da yer yoktur. Çalışmalarımızı yaparken de tıpkı bir duvarın tuğlaları gibi birbirimize kenetlenmeyi bir an olsun ihmal etmeyeceğiz. 

Bize düşen çalışmak, çabalamak, kapısı çalınmadık ev ve gönlü kazanılmadık bir tek Denizlili hemşehrimizi bırakmayacak şekilde mücadelemizi sürdürmektir. Şunu asla unutmayalım, gayret bizden zafer Cenab-ı Allah’a aittir. Bunu kimsenin unutmamasını rica ediyorum. AK Parti Denizli teşkilatı, Allah’ın izni ve milletimizin desteğiyle 2023 seçimlerinde bir kez daha 13. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan diyecektir. Bu konuda kimsenin endişesi olmasın, hiç umutsuzluğa kapılmayın. 
Bizim rotamızı aziz milletimiz dışında kimse çizememiştir ve bundan sonra da aziz milletimiz çizmeye devam edecektir. Biz her zaman şunu diyoruz; milletimizin yerli ve milli adamı, adam gibi adam Recep Tayyip Erdoğan 2023’te tekrardan Cumhurbaşkanı olacaktır. Bizler de Denizli teşkilatı olarak birlik, beraberlik ve kardeşlik hukuku içinde çalışmalarımıza hiçbir ara vermeden devam edeceğiz. Bizim tek hedefimiz 2023 Haziran’dır, ama 6+1 ittifakın hali perişandır. Bunu da böyle bilmenizi istiyorum. Biz icraatlarımızı anlatmaya devam edeceğiz. Çalışırken de hep deriz ki; balık bilmezse halik bilir.

Buradan son sözlerim de gençlere; özellikle Gençlik Kollar İl Başkanım Osman Nuri Nazlıer’de burada bunu ifade etmek isterim. Gençler, merak etmeyin tüm kuşaklar bizde. A’dan Z’ye…  Bunu da unutmayın. İnşallah biz de bunu Denizli teşkilatı olarak başaracağız.’’ İfadelerini kullandı.
İl Başkanı Güngör, konuşmasının sonunda ise; Bizlere değerli bilgilerini aktaracak olan Tacettin Kutay’a, Osman Coşkun’a, Ahmet Sorgun’a ve Mustafa Demirci hocalarıma ve katılımınızdan dolayı tüm teşkilat mensubu kardeşlerime deteşekkürlerimi sunarım. Verilecek bilgiler, AK Parti Denizli Teşkilatımız için çok büyük öneme sahiptir”dedi.

Editör: Salih ÖZTÜRK / haber merkezi

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.