90 Dakika boyunca hem hakemle hem de Burdur MAKÜ ile mücadele ettiklerini ve son dakikalarda gelen golle büyük bir mutluluk yaşadıklarını dile getiren Serinhisarspor Asbaşkan Ayhan Özel, iyi bir kadrolarının olduğunu fakat istemedikleri sonuçları aldıklarını da sözlerine ekledi. Asbaşkan Ayhan Özel,” Burdur MAKÜ karşısında tek kale oynadık fakat beklediğimiz gol gelmedi. Fakat maçın bitimine doğru attığımız gol bizleri büyük sevince boğdu. İyi bir kadromuz var ama beklediğimiz sonuçları alamıyoruz. Bunun içinde gerekli önlemleri almaya devam ediyoruz. Bundan sonra daha iyi sonuçlar alarak kademe kademe yükselmeye devam edeceğiz. Ayrıca Burdur MAKÜ karşısında bizleri yalnız bırakmayan cefakar taraftarlarımıza sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum” dedi
Editör : Orhan MIKIROĞLU / HABER MERKEZİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.