Süper ligde ilk yılını geçiren Kıralan Demirspor gösterdiği başarı ile herkesin takdirini toplamayı başardı. Kıralan Demirspor Başkanı Hasan Oruçhan, futbolcularının ilk yarıda gösterdiği performanstan çok mutlu olduğunu ve ikinci yarı maçlarında tempoyu daha da artıracaklarının altını çizdi.
İlk yarı maçlarında çok iyi bir grafik çizdiklerini ve çıktıkları süper ligde iyi bir performans gösterdiklerini dile getiren Kıralan Demirspor Başkanı Hasan Oruçhan, bir iki maç dışında iyi sonuçlar aldıklarını ve ikinci yarı maçlarında tempoyu daha da artırarak hedefe adım adım gideceklerini söyledi. Kıralan Demirspor Başkanı Hasan Oruçhan,”İlk yarı maçların da çok iyi bir tempo yakaladık. Futbolcularım çok iyi mücadele ederek bizleri ve taraftarlarımızı sevindirdi. Bir iki maç hariç istediğimiz sonuçları aldık. Biz ikinci yarıda tempoyu daha da artırmak istiyoruz. Eğer taktıma takviye yapılması gerekiyorsa da bunu zamanla yapacağız. Liglerin ikinci yarı maçları 2 Ocak’ta start alacak. Bizlerde bu tarihe kadar ne eksikliklerimiz varsa hepsini tamamlayacağız. Kıralan Demirspor taraftarlarıyla birlikte kocaman bir aile oldu. Herkese bu konuda çok teşekkür ediyorum” dedi.
Editör : Orhan MIKIROĞLU / HABER MERKEZİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.