Teknik direktör Hasan Şermet ve kurmayları nezaretinde Şirinköy Stadı’nda gerçekleşen antrenman yaklaşık 1,5 saat sürdü. Düz koşu ve ısınma hareketleri ile başlayan antrenman, dar alanda pas çalışmasının ardından çift kale maçla tamamlandı. İkinci yarı maçlarının ilk yarı maçlarından daha zo göre göre hazırlık yapacağını dile getiren Kızılcabölükspor teknik direktörü Hasan Şermet,” İkinci yarı maçlarında işimiz sanıldığı kadar kolay olmayacak. Takımlar kadrolarını güçlenmiş olarak gelecekler. Bizde buna göre çalışmalar yapıp gerekli hamlelerimizi yapacağız. İkinci yanı maçları tam bir final havasında geçecek. Biz her maçın önemini bilerek sahaya çıkacağız ve alacağımız sonuçlarla da taraftarlarımızı sevindireceğiz. İkinci yarının ilk maçında Bayrampaşa ile oynayacağız. Bu maçı kazanmak ve ikinci yarıya üç puanla başlamak istiyoruz. Artık futbolcularım her şeyin bilincindeler ve son haftalarda aldıkları galibiyetlerle ve puanlarla bunu kanıtladılar” dedi.
Editör : Orhan MIKIROĞLU / HABER MERKEZİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.