Garenta Denizli Rentacar
KAYMAKAM BULUT’TAN AHMET HANİFE PARALI ANAOKULUNA ZİYARET
1204 okunma

KAYMAKAM BULUT’TAN AHMET HANİFE PARALI ANAOKULUNA ZİYARET

ABONE OL
18/03/2022 12:28
KAYMAKAM BULUT’TAN AHMET HANİFE PARALI ANAOKULUNA ZİYARET
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Pamukkale Kaymakamı Uğur Bulut okul ziyaretlerine devam ediyor. Pamukkale Kaymakamı Uğur Bulut son olarak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çimen ve Mahalle muhtarı İlyas Yolcu ile birlikte Ahmet-Hanife Paralı Anaokulu ‘nu ziyaret etti.


PAMUKKALE KAYMAKAMINA TEŞEKKÜR


Ahmet-Hanife Paralı Anaokulu müdürü Cennet Ersöz, Pamukkale Kaymakamı Uğur Bulut’un okullarına yaptığı bu ziyaretten dolayı hem öğrencilerinin hem de okul yönetiminin çok mutlu olduğunu söyledi. Cennet Ersöz: “Okulumuzdaki çalışmalar ve uygulamaları konusunda bilgi alan Kaymakamımız Uğur Bulut, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle bir araya gelerek genel eğitim konularında çeşitli tavsiyelerde bulundu. Birlikte sınıflarımızı gezdik, okulumuzu Kaymakamımıza tanıttık. Muhtar bey de okulumuza gelen öğrencilerimizin çoğunu tanıdığı için onların aileleriyle okul dışındaki sosyal hayatları için yapılabilecek aktiviteler hakkında fikir alış verişinde bulunduk. Çocuklar, Pamukkale Kaymakamı Uğur Bulut’un okulumuza gelmesi ile birlikte protokol kültürünü de yaşayarak görmüş oldular. Bir miniğim bana ‘öğretmenim kaymakam da mı öğretmen gibi öğrencileri mi var ?’ diye sordu. Onlara yerel yönetim hakkında da bilgi verdik. Çocuklar için bu ziyaret gayet verimli oldu. Hem eğlendiler hem öğrendiler. Bizde okulumuza yaptığı bu ziyaretten dolayı Pamukkale Kaymakamı Uğur Bulut ve diğer misafirlerimize çok teşekkür ederiz.” dedi.


MİNİKLER MUTLU OLDULAR


Ahmet-Hanife Paralı Anaokulun’a ziyarete gelen Pamukkale Kaymakamı Uğur Bulut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çimen ve Mahalle muhtarı İlyas Yolcu minik öğrencilerle sınıfları gezdi. Sınıfları tanıma esnasında öğrencilerle misafirler çeşitli oyunlar oynadılar. Bu da çocukların eğlenceli vakit geçirmesine sebep oldu. Çocuklar kaymakam ve berberindeki misafirleri yöresel kıyafetlerle karşıladılar. Minik öğrenciler Kaymakam Uğur Bulut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çimen ve Mahalle muhtarı İlyas Yolcu ve öğretmenlerine hazırladıkları halk oyununu sergilediler. Öğrenciler sergiledikleri güzel performans için okuldaki herkesten büyük alkış topladılar. Ziyaret sonunda Pamukkale Kaymakamı Uğur Bulut okul yönetimi ve çocuklarla bol bol fotoğraf çekildiler. , Pamukkale Kaymakamı Uğur Bulut’un gerçekleştirdiği bu ziyaret hem minikler hem de Ahmet-Hanife Paralı Anaokulu için güzel bir anı oldu.


ÖZEL HABER /FATMA HAYTAN

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.