Denizli 6°C
20 Ocak 2020 - Pazartesi
Yazar hakkında | Tüm köşe yazıları
Fatih Gündüz

YATAĞAN GÖNÜL BİRLİĞİ PLATFORMU FESTİVALE ÇAĞIRIYOR...

Ellerinde yürekten başka hiç bir şeyleri yok öyle bir yürek ki bu gönülden gönüle köprü olmuş ve büyük bir azim sonucu Yatağan gönül birliği platformunu kurdular.

Amaçları doğup büyüdükleri yöreye içlerindeki sevgiyi sunarak gelişmesinde katkıda bulunmak, İnan’ın başka hiç bir beklentileri yok.

İki yıl önce uzun zamandır yapılmayan festivali bir avuç yürek yeniden canlandırdı yoğun uğraşlar sonucu bir çoğunun yapamaz dedikleri, bazı belediyelerin dahi yapamayız dediği festivale meşale yaktılar.

Öyle ki usta gazeteci Hıncal Uluç sabah gazetesindeki köşe yazısını bu gençlere ayırmıştı. Şimdi yine o gençlerin öncülüğünü yaptığı ve platform haline dönüştürdüğü bu oluşum artık çok daha güçlü....

Hep derim ya samimiyet ve tevazu varsa başarı kaçınılmazdır.

Yine sahnede onlar var festival ateşini 24.kez kefe Yaylası’nda yakmaya hazırlanıyorlar 16-17-18 Ağustos tarihlerinde yapılacak olan Yatağan kefe yaylası şenlikleri ve bıçakçılık festivalinin afişleri görücüye çıktı.

Bu festivalin amacına  ulaşması İçin festival alanına bıçak yapım atölyesi kurmayı planlamışlar, merak edenlerin bıçak yapımını görmesi için büyük bi fırsat.....

Atlı okçuluk takımın gösterileri de yanı sıra festivale katılanlara çok güzel bir görsel yaşatacak. Ayrıca Ankara müziğinin sevilen sesi Hasan Yılmaz’ı ve Anadolu Rock müziğinin efsane ismi Murat Kekilli’yi dinlemek kefe yaylasının serinliğinde muhteşem olacak.

16–17-18 Ağustos’ta kimseye söz vermeyin Kurban bayramının bitimiyle Kefe’de bir başka bayram daha var bu Gönüller’in bir olduğu gönül birliğinin bayramı....

Yatağan bıçakçılık festivali ve kefe yaylası şenliklerinde Denizli’mizin yetiştirdiği büyük usta ozan Nihat’ı, türkülerin kraliçesi Duygu Çivril’i , Canan Bayramı ve güçlü sesi ile müziğe damgasını vuran Serdarcan’ı pop müziğin eğlendiren sesi can Kardeşi dinlemek istemez misiniz ?

Sözün özü şu Kİ ;Yatağan gönül birliği platformu sizi kefeye çağırıyor.....

Yatağanda bayram uzun olacak....

SAYGILARIMLA....

Fatih Gündüz diğer köşe yazıları
 1  2  3  4  5  6  7  ...  15  16  ›  ›› 
Şuan 1 sayfadasınız, toplam 16 sayfa var.
Bu kategoride 156 adet içerik var.

Bu yazıları okudunuz mu ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web