Denizli 15°C
15 Kasım 2018 - Perşembe
Yazar hakkında | Tüm köşe yazıları
Gökhan Karaıslı

Sezonun en kritik maçı

Zor günler geçiren Denizlispor, belki de sezonun en kritik maçına çıkıyor. Toparlandığı ligde 3 haftada adeta dibe vuran Horoz, kendisi gibi zor durumda olan Samsunspor’u konuk edecek. Pazar günü oynanacak olan maçta her iki ekip de kazanmak için herşeyi yapmak zorunda.

15 puanlı Samsun ile 11 puanlı Denizlispor arasındaki maç, Horoz için ilk yarının kaderini belirleyecek. Son 3 haftasına girilen ilk yarıda puanı silinmemesine rağmen çok iyi bir grafik çizemeyen yeşil siyahlılar, rakibini yenerse puan farkını 1’e indirecek. Ama mağlup olursa hem farkın 7’ye çıkmasına izin vermiş olacak hem de 8 puanlı Manisa’nın galip gelmesinin ardından yeniden dibi görme anlamına gelecek. Beraberlik ise her iki takım içinde bir anlam ifade etmeyecek.

Geçen hafta oynanan Rize maçının ardından ciddi bir disiplin kıyımının yapılacağının anlaşıldığı Horoz’da yönetim şimdilik bunu Sankoh ile kısıtladı. Bunda Samsun maçının kazanılması gerekliliği ağır bastı. Şimdilik teknik heyet bu haftaki maçta takımı hazırlamaya çalışıyor. Tüm yoğunluk bu maça verildi. Takım Pazar gününe kadar basına kapalı olarak çalışmalara devam edecek. Erginer kapalı kapılar ardından takımı zorlu maça hazırlayacak…

Gökhan Karaıslı diğer köşe yazıları
 1  2  3  4  5  6  7  ...  17  18  ›  ›› 
Şuan 1 sayfadasınız, toplam 18 sayfa var.
Bu kategoride 179 adet içerik var.

Bu yazıları okudunuz mu ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web