Denizli 14°C
24 Mart 2019 - Pazar
Yazar hakkında | Tüm köşe yazıları
Yelda Durdu

MELİS FM’DEN ÖDÜL

MELİS FM’DEN ÖDÜL

Ankara Melis FM radyonun sahibi Şair Ümit Arasan’dan büyük bir proje daha. Sanat ve sanatçının dostu olan Arasan , birinci geleneksel müzik ödülleri dağıtacaktır. Ülke genelinde şair, aşık, ozan ve sanatçıları davet etti. Sanat camiasının krizde olduğunu belirten Arasan, “Sanatçılar bir gruplaşmanın içinde. Tv ve Radyolarda hep aynı isimler boy göstermekte. Ama bu Ülkede yüzlerce sanatçı var biz onları da görmek istiyoruz. İşte bu sanatçı dostlarımızı ön plana çıkarmak için Ödül törenini düzenledim. 19 Haziran 2019 Çarşamba günü, Türkiye’nin kaliteli radyosu olan Melis FM de ödül törenine tüm sanatçıları davet ediyorum” dedi.

Melis FM neden kuruldu?

Sanat camiasındaki her kesimdeki insanlara destek vermek amacıyla yayın hayatına başlamıştır.2002 den beri sanat camiasına hizmet eden radyoda ünlüler bir araya gelmiştir. Her zaman sanatın ve sanatçılara hizmet edecektir.

Ülke genelinde sanatçı dostları ön plana çıkarmak için mücadele eden Arasan, sanatçılar ve halk umarım ne yapmak istediğimi anlarlar. Ödüle layık görülen tüm sanatçılar aşık ve ozanlara kendi elimle ödüllerini vereceğim” dedi.

Şair Ümit Arasan kimdir?

Sanat camiasında bir çok başarıya imza atmış Ümit Arasan Kayser Gesi köyünde doğdu.40 yaşında 3 çocuk babasıdır. 1992 yılından beri sanat camiası içindedir.

MEKAN / Çankaya cebeci MELİS FM Stüdyosu KONUK SALONU

 

 

 

 

 

Yelda Durdu diğer köşe yazıları
 1  2  3  ›  ›› 
Şuan 1 sayfadasınız, toplam 3 sayfa var.
Bu kategoride 24 adet içerik var.

Bu yazıları okudunuz mu ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web