Denizli 34°C
24 Eylül 2018 - Pazartesi
Yazar hakkında | Tüm köşe yazıları
Ayhan Özel

İKİ FARKLI DENİZLİSPOR

Ne olduysa ikinci yarı oldu sanki bir sihirli değnek dokundu horozuma ziya ve İsmail'in sakatlanarak çıkmasına rağmen taraftar coştukça horoz da coştu Mehmet Akyüz ' ün iki muhteşem golü geldi ve sonuç muhteşem bir geri dönüş ve galibiyet.

Bu Denizlispor ikinci yarıdaki gibi futbol oynasın, düşmeyi bırak Play-off bile oynar.

DERBİDE GÜLEN OLMADI

Daha fazla puana ihtiyacı olan Tavas Birlikspor ile Serinhisarspor karşılaşılmasında ne şampiyonluk kutlamasına gelen taraftarlar ne de iki takım mutlu olabildi.

Serinhisarsporlu futbolcularda şampiyonluk rehaveti gözlerden kaçmazken galibiyete ihtiyacı olan Tavasbirlikspor un dörtlü savunma ile sürekli defans yapmasını kimse anlam veremedi. Serinhisarspor ise isteksiz de olsa rakibin üzerine gelmeye çalışarak bir gol bulup matematiksel olarak da şampiyonluğu garanti altına almak istiyordu. Bu şartlarda ne gol ne de zevkli futbol izleyebildi taraftarlar.

Maçın en güzel tarafı Hisarcepe taraftar grubunun yaptığı şovlardı. Haftaya oynanacak olan Serinhisarspor Acıpayam Spor maçına kaldı şampiyonluk kutlamaları. Keza Serinhisarspor bir farkı yenilse dahi şampiyonu matematiksel olarak da ilan edecek.

Ayhan Özel diğer köşe yazıları

Bu yazıları okudunuz mu ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web