Denizli 14°C
18 Şubat 2018 - Pazar
Yazar hakkında | Tüm köşe yazıları
Gökhan Karaıslı

Futbol güzel şey…

Her zaman vurguluyorum futbol dünyanın en büyük sosyal faaliyeti diye. Gerçekten öyle. Kadınlara göre 22 adam bir topun peşinden koşuyor, erkeklere göre ise adrenalin dolu bir spor.
Herkesin amacı farklı ama ortak noktası futbol. Bizim de amacımız güzel futbol. Dün yazdığım gibi sezon başlıyor. Taraftar kıpırdanmaya başladı. Hakemler hazır. Futbolcular hazır. Kısacası futbol için herşey hazır. E o zaman başlasın şölen.
Bir Denizlispor taraftarı olarak öncelikli hedefimiz iyi futbol. Bu sezonun diğer sezonlardan farklı olarak Süper Lig hayali ile geçmesini diliyoruz. Isınır zor ama imkansız değil. Takım olarak inanmak gerekiyor. Taraftar olarak ise takımın yanında yer almak.
Son yıllarda Denizli futbolunun en büyük sorunlarından birisi takımla taraftar arasındaki itlaf. Bizim Bunu artık yengemiz lazım. Geçen sezon Eskişehirli taraftarlar bunu bize bir kez daha gösterdi. Bizim takımın yanında yer almamız gerekiyor. Aksi düşünce her sene yaşadığımız sıkıntıların devam etmesine neden olacak. Haydi şimdiden Denizlispor’un yanında olmaya...

Gökhan Karaıslı diğer köşe yazıları
 1  2  3  4  5  6  7  ...  14  15  ›  ›› 
Şuan 1 sayfadasınız, toplam 15 sayfa var.
Bu kategoride 141 adet içerik var.

Bu yazıları okudunuz mu ?
Aklam Matbaa Rek. Ajans. Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web