Denizli 15°C
19 Nisan 2019 - Cuma
Yazar hakkında | Tüm köşe yazıları
Gökhan Karaıslı

Defans sorunu

Denizlispor, gelecek sezon için kadro çalışmalarına devam ediyor. Edinilen ilk izlenime göre Teknik Direktör Osman Özköylü takımı baştan aşağıya değiştirmek istiyor.

Bu kapsamda kalede Zeki Ayvaz ile orta sahada ise Kappel ve İsmail Haktan Odabaşı ile yollar ayrıldı. Geçen sezonun kadrosundan bildiğiniz gibi 14 futbolcunun sözleşmesi bitti. Şuana kadar sadece Aisaati ile sözleşme imzalandı.

Bu da kalan 13 oyuncunun hala boşta olduğunu gösteriyor. Hal böyle olunca da geriye pek futbolcu kalmıyor. Horoz’un elinde geçen sezonda kaleci Asil, defans oyuncusu Tahacan, sağ bek Canberk, sol bek Alperen ve Kerem, sol kanat Ziya Alkurt, sağ kanat  Cihan ve forvet Mehmet Akyüz kaldı. Bunlar dışındakiler yolcu şimdilik.

Gelenler ise sol bek Gökhan Süzen, sol kanat Burak Çalık, orta saha Deniz Vural, sağ kanat Himmet, 10 numaraya Aissati ve forveteSaddar. Hala takımda bir defans konusunda gelişme yok. Karabükspor’dan Ferhat ile Akhisaspor’dan Alperen Babacan isimleri zikrediliyor ancak resmi bir açıklama yok.

Hal böyle olunca da defans konusunda belirsizlik can sıkıyor. Daha ligin başlamasına 1 aydan uzun bir süre var tamam ama bu gelen oyuncunun takıma alışması ve tempo tutması için kısa bir süre. Her an sıkıntı çıkabilir. Horoz’un defans sorununu bir an önce çözmesi gerekiyor…

Gökhan Karaıslı diğer köşe yazıları
 1  2  3  4  5  6  7  ...  18  19  ›  ›› 
Şuan 1 sayfadasınız, toplam 19 sayfa var.
Bu kategoride 183 adet içerik var.

Bu yazıları okudunuz mu ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web