Denizli 28°C
20 Ekim 2017 - Cuma
TÜMSİAD’DA YENİ YÖNETİM AÇIKLANDI

Denizli’de Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Denizli Şubesi, yaptığı olağan kongreyle yeni yönetim kurulunu belirledi. TÜMSİAD Denizli Şubesi’nde, başkanlık görevine seçilen Cavit Armağan ve oluşturulan yeni yönetim kurulu, bugün dernek binasında basın toplantısı düzenledi. Şube Başkanı Basın açıklamasında, bugüne kadar görev yapan eski Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Gedik ve yönetim kurulu üyeleri ile komisyon başkanları ve üyelerine hizmetlerinden ötürü teşekkür eden TÜMSİAD Başkanı Armağan, elde edilen başarılı hizmetlerde ekip olarak herkesin önemli işler yaptığını, yapılan yeni yönetim ile de yeni projeler gerçekleştireceklerine inandıklarını kaydetti. Armağan, Denizli'nin büyük bir sanayi potansiyeline sahip olduğunu söyledi. Kentteki sanayi sektörünü daha iyi noktalara getirebilmek için çalışmalarını sürdüreceklerini ifade eden Armağan, “Ülkemizin ve kentimizin sanayisini daha yukarılara taşımak için var gücümüzle çaba göstermemiz gerekiyor. Gelişime açık, modern dünyanın içerisinde kendi değerlerine sahip çıkan bir nesil yetiştirmek için çalışacağız. Denizli Şubesi yeni yönetimi olarak, TÜMSİAD hizmet bayrağını daha yukarı taşımak için gayret sarf edeceğiz” dedi. TÜMSİAD Yönetim Kurulu Basın Mensuplarına jest yaparak çiçek takdim etti. Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği’nin yeni yönetim kurulu üyeliklerine şu isimler seçildi: Cavit Armağan (Şube Başkanı), Osman Eren (Şube Başkan Vekili), Servet tuncel (Şube Başkan Yardımcısı), Murat Kalay (Şube Başkan Yardımcısı), Aşkın Aday (Şube Başkan Yardımcısı), Hasan Genç (Şube Başkan Yardımcısı), Kenan Sarhanlı (Gençlik Kolları Komisyonu), Fatih Özer (Muhasip), Özer Aydın (Yön. Krl. Üys.), İsa Çetin (Yön. Krl. Üys.), Osman Kırali (Yön. Krl. Üys.), Mehmet Samur (Yön. Krl. Üys.), Oktay Akdağ (Yön. Krl. Üys.), Süleyman Bulut (Yön. Krl. Üys.), İlhan Abaş (Yön. Krl. Üys.), Erdoğan Yağcıoğlu (Yön. Krl. Üys.), Bekir Özdener (Yön. Krl. Üys.), Şevket Gökoğlan (Yön. Krl. Üys.), Süleyman Şehitoğlu (Yön. Krl. Üys.) Armağan, kendinden önce 4 yıl başkanlık görevini yürüten Süleyman Gedik'e de hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Toplantı, yeni yönetim kurulunun toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi. Hasan Hüseyin ÇURAVCI
2017-10-19 14:41:38
Gazişehir Gaziantep maçında en büyük tepkilerden birisine neden olan Atatürk Stadyumunun zemini Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilenerek Adana..
2017-10-18 16:25:04
TFF 1. Lig’in 9. Haftasında Cumartesi günü evinde Adana Demirspor’u konuk edecek olan Denizlispor’da hazırlıklar sürüyor. Manisa maçı sonrası ilk..
2017-10-17 11:18:02
Tavas'ta Amatör Spor Haftası kapsamında başlayan etkinlikler, kurumlar arası futbol turnuvasıyla devam ediyor. 4 grupta 14 takımın katıldığı..
2017-10-16 08:57:24
Merkezefendi ilçesi Bahçelievler mahallesi Gülistan caddesinde meydana gelen araç yangını Denizli Büyükşehir İtfaiyesinin Bahçelievler şubesi..

Bunları gördünüz mü ?
Aklam Matbaa Rek. Ajans. Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır.