Denizli 18°C
13 Aralık 2017 - Çarşamba
TÜMSİAD’DA YENİ YÖNETİM AÇIKLANDI

Denizli’de Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Denizli Şubesi, yaptığı olağan kongreyle yeni yönetim kurulunu belirledi. TÜMSİAD Denizli Şubesi’nde, başkanlık görevine seçilen Cavit Armağan ve oluşturulan yeni yönetim kurulu, bugün dernek binasında basın toplantısı düzenledi. Şube Başkanı Basın açıklamasında, bugüne kadar görev yapan eski Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Gedik ve yönetim kurulu üyeleri ile komisyon başkanları ve üyelerine hizmetlerinden ötürü teşekkür eden TÜMSİAD Başkanı Armağan, elde edilen başarılı hizmetlerde ekip olarak herkesin önemli işler yaptığını, yapılan yeni yönetim ile de yeni projeler gerçekleştireceklerine inandıklarını kaydetti. Armağan, Denizli'nin büyük bir sanayi potansiyeline sahip olduğunu söyledi. Kentteki sanayi sektörünü daha iyi noktalara getirebilmek için çalışmalarını sürdüreceklerini ifade eden Armağan, “Ülkemizin ve kentimizin sanayisini daha yukarılara taşımak için var gücümüzle çaba göstermemiz gerekiyor. Gelişime açık, modern dünyanın içerisinde kendi değerlerine sahip çıkan bir nesil yetiştirmek için çalışacağız. Denizli Şubesi yeni yönetimi olarak, TÜMSİAD hizmet bayrağını daha yukarı taşımak için gayret sarf edeceğiz” dedi. TÜMSİAD Yönetim Kurulu Basın Mensuplarına jest yaparak çiçek takdim etti. Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği’nin yeni yönetim kurulu üyeliklerine şu isimler seçildi: Cavit Armağan (Şube Başkanı), Osman Eren (Şube Başkan Vekili), Servet tuncel (Şube Başkan Yardımcısı), Murat Kalay (Şube Başkan Yardımcısı), Aşkın Aday (Şube Başkan Yardımcısı), Hasan Genç (Şube Başkan Yardımcısı), Kenan Sarhanlı (Gençlik Kolları Komisyonu), Fatih Özer (Muhasip), Özer Aydın (Yön. Krl. Üys.), İsa Çetin (Yön. Krl. Üys.), Osman Kırali (Yön. Krl. Üys.), Mehmet Samur (Yön. Krl. Üys.), Oktay Akdağ (Yön. Krl. Üys.), Süleyman Bulut (Yön. Krl. Üys.), İlhan Abaş (Yön. Krl. Üys.), Erdoğan Yağcıoğlu (Yön. Krl. Üys.), Bekir Özdener (Yön. Krl. Üys.), Şevket Gökoğlan (Yön. Krl. Üys.), Süleyman Şehitoğlu (Yön. Krl. Üys.) Armağan, kendinden önce 4 yıl başkanlık görevini yürüten Süleyman Gedik'e de hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Toplantı, yeni yönetim kurulunun toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi. Hasan Hüseyin ÇURAVCI
2017-12-12 10:51:42
Ara sokaklardaki kaldırımlar yayalardan çok araç sahiplerine otopark hizmeti veriyor. Sürücüler, kentteki otopark sıkıntısını da bahane ederek,..
2017-12-11 09:33:30
Denizli'de yeni bir yıla yeni umutlarla girmek isteyen vatandaşların Milli Piyango biletlerine olan ilgisi artmaya başladı. Milli..
2017-12-09 08:50:15
Denizli’de ABD tarafından Kudüs’ün İsrail’in başkenti olarak karar almasına tepkiler çığ gibi büyüyor. Denizli’de siyasi parti temsilcileri ve sivil..
2017-12-08 10:59:23
Denizli’de yemek çeki ve yemek kartlarından yüksek ücrette komisyon alınmasından dolayı il genelindeki 500 restoranda boykot kararı alındı. Söz..

Bunları gördünüz mü ?
Aklam Matbaa Rek. Ajans. Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır.