Denizli
18 Ekim 2017 - Çarşamba

SAL’DA FİKSTÜR BELLİ OLDU

2017-08-08 15:30:00 |
..
SAL’DA FİKSTÜR BELLİ OLDU

SAL ve 1. Amatör ligi kura çekimleri gerçekleştirildi. Denizli Ticaret Odası toplantı salonunda yapılan 2017-2018 sezonu Başkanlar Kurulu toplantısına Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Feyyaz Ceşen’in yanı sıra amatör futbol kulüplerinin başkanları ve temsilcileri katıldı. İstiklal Marşı, Saygı Duruşu ve konuşmaların ardından statlar konusunda kulüplere bilgilendirme yapıldı. Tavas ve Honaz’a yapılan sentetik çim sahalarının yapımının tamamladığını Denizli’de gece maçları için Karşıyaka, Akkonak ve Şirinköy Stadları uygun hale getirildi. Başkarcı sahasının sezona yetiştirilmesi için ise yoğun uğraş veriliyor. ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, yeni sezonun fair-play eşliğinde geçmesini istedi. SAL’DA FİKSTÜR ÇEKİLDİ Açılış ve konuşmaların ardından Süper Amatör Lig fikstür çekimi ve 1. Amatör Küme grup kuraları ve fikstürünün çekişine geçildi. Her kulübün kendi çekişinin yaptığı kura çekiminde gelmeyen kulüplerin çekişini ise ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen yaptı. Fikstür çekimi sonrası Denizli Süper Amatör Lig’de ilk haftada Pınarkentspor- Merkezefendispor, Akhanspor- Acıpayam Belediyespor, Sarayköyspor-Serinhisarspor, Nikferspor-Yeşilköyspor, Bağbaşı Zeytinköyspor- Yeşil Çivril Belediyespor, Pamukkalespor- Dokuzkavaklarspor, Tavas Birlikspor-Buldan Belediyespor maçları oynanacak. AMATÖR KÜME’DE GRUPLAR BELLİ OLDU Yine kura çekiminde 1. Amatör Küme grupları da belli oldu. 32 takımın mücadele edeceği 1. Amatör Küme’de ilk grup 12 takımdan diğer iki grup ise 10’ar takımdan oluştu. Yapılan çekilişle oluşan gruplar şu şekilde: A Grubu: Alparslanspor, Beyağaçspor, Çardakspor, Demiryolugücü, Denizligücü, Fatih1453, Honazspor, Kocaderespor, Şahinspor, Şemiklerspor, Üçler Albayrak, Gökbörü İPSK B Grubu: Tekkeköyspor, Denizli Telekomspor, Kıralan Demirspor, Karakovaspor, İğdir Kayagücüspor, Kelekçi Gençlikspor, İncilipınargücü, Sarayköy Menderesspor, Karayahşilerspor, Bozkurt Belediyespor, C Grubu: Kuşpınarspor, Starspor, Şirinköyspor, Baklan Belediyespor, Çamelispor, Başkarcı İdman Yurdu, Kalınkozspor, Akkonakspor, Yeni Güneyspor, Işıklıspor. Gökhan KARAISLI
2017-10-17 11:18:02
Tavas'ta Amatör Spor Haftası kapsamında başlayan etkinlikler, kurumlar arası futbol turnuvasıyla devam ediyor. 4 grupta 14 takımın katıldığı..
2017-10-16 08:57:24
Merkezefendi ilçesi Bahçelievler mahallesi Gülistan caddesinde meydana gelen araç yangını Denizli Büyükşehir İtfaiyesinin Bahçelievler şubesi..
2017-10-14 12:34:34
Denizli'nin Merkezefendi İlçesi Yenişafak Mahallesi’nin 1027 ve 1017 sokaklarının birleştiği kavşakta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre,..
2017-10-13 15:03:30
Denizli’de telefon bayisine giren hırsız 22 saniyede tezgahtaki telefonları çalarak olay yerinden kaçtı. Hırsızlık anı kameralara an ve an yansıdı...

Bunları gördünüz mü ?
Aklam Matbaa Rek. Ajans. Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır.