Denizli 35°C
21 Ağustos 2019 - Çarşamba
PAMUKKALE TEŞKİLATINDAN BAŞKAN ÖRKİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Gökbel ve Yönetimini makamında ağırladı. Gökbel, “Avni Örki Başkanımız ile Pamukkalemiz şahlanacak, ilçemiz bütün Dünya’nın parmakla gösterdiği bir kente dönüşecektir” dedi. Başkanlık mazbatasını 4 Nisan Perşembe günü almasının ardından Pamukkale Belediye Başkanı olarak milletin yüksek teveccühüyle göreve başlayan Başkan Avni Örki, makamında hayırlı olsun ve tebrik ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. Günde yüzlerce vatandaş, sivil toplum kuruluşu ve protokol üyelerini makamında ağırlayan Başkan Örki’yi, AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Nail Şan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaret etti. Başkan Örki’ye gelmiş olduğu kutlu görevde muvaffakiyetler dileyen Gökbel, “Üç aya yakın süredir Avni Örki Başkanımızla birlikte teşkilat olarak gece gündüz, yağmur çamur dinlemeksizin var gücümüzle çalıştık. Pamukkale’nin 61 mahallesinde girilmedik sokak, sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmadık. Kader gayrete aşıktır derler. Biz de bu bilinçle yolumuzu çizdik. Avni Başkanımız ile gönül belediyeciliğini tahsis etmek için öncelikle insanların sevgisini, güvenini kazanmanın yollarını aradık. Yorulmadan gayret ettik, tevazu, gayret ve samimiyetle vatandaşlarımızla kucaklaştık. Tüm yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde milletimiz tercihini yapmış, Avni Örki Başkanımızı Pamukkale Belediye Başkanı olarak seçmiştir. Ben kendisine gelmiş olduğu görevde başarılar diliyor, yapacak olduğu hizmet ve çalışmalarda kolaylıklar diliyorum. Avni Örki Başkanımız ile Pamukkalemiz şahlanacak, ilçemiz bütün Dünya’nın parmakla gösterdiği bir kente dönüşecektir” ifadelerini kullandı. “BU YOLA ÇIKTIĞIMIZ ZAMANKİ NİYETİMİZİ, AHDİMİZİ HİÇBİR ZAMAN BOZMAYACAK, MİLLETİMİZE HİZMET İÇİN SINIRLARIMIZIN DA ÖTESİNDE GAYRET EDECEĞİZ” Pamukkale İlçe Teşkilatına nazik ziyaretleri ve güzel dileklerinden dolayı teşekkür eden Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “AK Partimizin dinamik ve güçlü Pamukkale İlçe Teşkilatına ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Ziyaretleri bizlere onur ve şeref vermiştir. Bir insan bir yolda başarılı olmak, hedeflerine ulaşmak istiyorsa arkadaşlarını, kardeşlerini çok iyi seçmelidir. Allah’a sonsuz hamd ve şükür ediyorum ki millete hizmet etme yolunda onlar gibi değerli arkadaşlara, dostlara sahibim. Önümüzdeki süreçte belediye başkanı olarak milletimizin bizlere verdiği o kıymetli emaneti sonuna kadar ne pahasına olursa olsun sahip çıkacak, Pamukkale’nin değerli insanlarına hizmet etmek için gece gündüz çalışacağız. Bu yola çıktığımız zamanki niyetimizi, ahdimizi hiçbir zaman bozmayacak, milletimize hizmet için sınırlarımızın da ötesinde gayret edeceğiz” diye konuştu.
2019-08-20 12:18:00
Denizli Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince 1 kilo 250 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi. Denizli’ye yabancı uyruklu..
2019-08-19 06:36:04
Yatağan Gönül Birliği Platformu tarafından bu yıl 24.Bıçakçılık Festivali ve Kefe Yaylası şenlikleri geride kaldı. 3 gün süren festivalin son..
2019-08-16 12:23:42
“Mutlu insanların ilçesi; Pamukkale” sloganıyla çalışmalarına devam eden Pamukkale Belediyesi’nin yaşlı ve engelli vatandaşlara yönelik Evde..
2019-08-15 12:28:30
Pamukkale Belediyesi’nin çocukların yaz aylarını eğlenceli geçirmeleri için hazırladığı faaliyetlerden birisi olan “Mahallemizde Şenlik Var”..

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web