Denizli 32°C
18 Eylül 2019 - Çarşamba

PAMUKKALE ÇALIŞIYOR

2017-05-30 13:52:25 |
..
PAMUKKALE ÇALIŞIYOR

Pamukkale Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri şehir içinde sorumluluk alanı içinde kalan caddelerde asfaltlama çalışmalarını gece gündüz demeden devam ediyor. Ekiplerin Almelo Caddesi’ndeki çalışmalarını yerinde inceleyen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Ekiplerimizle birlikte gecenin 10’unda bile çalışmalarımız devam ediyor. Amacımız Pamukkaleli vatandaşlarımızın mutluluğu” dedi. Pamukkale Belediyesi, belediye sınırları ve sorumluluk alanı içinde kalan bölgelerde, alt yapının tamamlanmasıyla üst yapı çalışmalarına ağırlık verdi. Belediye, şehrin en işlek ve trafiğin yolun olarak hissedildiği caddeleri arasında yer alan Almelo Caddesi’nde üst yapı çalışmalarını sürdürüyor. Yolun her iki bölümünde yer alan kaldırımlar travertenlerden yapılıyor. Orta refüjde ise peyzaj düzenlemeleri yer alıyor. Öte yandan yolun her iki bölümünde ise beton dökme işlemleri sürüyor. Böylece yol, asfaltlamaya hazır hale getiriliyor. Gece geç saatlerde başlayan çalışmalarla iş makineleri, beton döküm işlemini yaparken, silindir ise betonu sıkılaştırıyor. Öte yandan imalatın her alanında ise beton sıkışıklık oranı düzenli kontrol ediliyor. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin de geç saatlere kadar devam eden üst yapı çalışmalarını yerinde denetleyerek ilgililerden bilgiler aldı. Pamukkale Belediyesi’nde mesai kavramının olmadığını dile getiren Başkan Gürlesin, “Pamukkale Belediyesi olarak bize ait olan yollarda asfaltlama ve üst yapı çalışmaları hızlı şekilde sürdürülüyor. Almelo Caddesi Pamukkale Belediyesi sınırları içinde ve üst yapısı bize ait olan bir caddedir. Bundan kısa bir süre önce üst yapı çalışmalarına başlamıştık” dedi. HABER MERKEZİ
2019-09-16 12:45:10
CHP Doğa Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, Parti Meclisi üyesi Pınar Uzun,Samsun Milletvekili Neslihan..
2019-09-13 11:33:59
Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, yeni eğitim öğretim yılı öncesi ilçelerde bulunan meslek yüksekokullarının (MYO) mevcut fiziki durumlarını ve..
2019-09-11 13:30:11
Bu sezon Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu 2019-2020 Tekerlekli Sandalye Basketbol 3. Lig Şehit Teknisyen Astsubay Başçavuş İlyas Kaya..
2019-09-10 12:49:55
Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, ilçenin tanıtımına katkı verecek projelere imza atmakla birlikte, ulusal ve uluslararası tv kanallarında..

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web