Denizli 22°C
21 Kasım 2019 - Perşembe

KARNAVAL BAŞLADI

2019-06-14 13:39:09 |
..
KARNAVAL BAŞLADI

Denizli’de ilk kez yapılan Çocuk Karnavalı başladı. Denizlili tüm çocukları bir araya getiren ve çocukları eğlenceye ve etkinliğe doyuracak karnaval 14-15-16 Haziran tarihlerinde EGS Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştiriliyor. “Denizlinin anneleri” platformu Kurucusu Pınar Çaltaş, Alisya Organizasyon sahibi Fatih Çelik ve Mess Concept’ten Senem Alabaş ile düzenlenen çocuk karnavalı başladı. Karnaval Gazi Bulvarında gerçekleştirilen kortejle başladı. Denizli’nin ilk ve tek çocuk karnavalı olan “Denizli 1. Çocuk Karnavalı” hakkında karnavalın organizatörlerinden Pınar Çaltaş yaptığı konuşmasında; “ Denizli çocuk karnavalını denizlininanneleri platform kurucusu ben Alisya organizasyon sahibi fatih çelik ve mess concept Senem alabaş işbirliğiyle düzenliyoruz. Bu proje benim hayalimdi tabi ki büyük bir proje olduğu için Fatih bey ve Senem hanımla birlikte yapmaya karar verdik Denizi çocuk karnavalı anne ve çocuk odaklı bir etkinlik ücretsiz oyun alanları aktivite alanları ve etkinlik alanlarımız mevcut sahnede üç gün boyunca farklı etkinliklerimiz gösterilerimiz yarışmalarımız olacak çocuklarımızın katılımı alan içerisindeki tüm etkinliklerimiz ücretsizdir. Çocuklarımız için şişme oyun alanları, Survivor Planetarium aktivite alanı atölye alanları, robotik kodlama akıl oyunları, Topaç yapımı ve doğa Kolejinin yaptırdığı farklı günlük değişecek olan atölyeler var ortadaki aktivite alanımızda da Satranç turnuvalarımız düzenlenecek. İngilizce dil kurslarımız farklı etkinlikler yaptıracaklar üç gün boyunca saat sabah on akşam on arasında çocuklarımız sürekli etkinliklere katılacaklar ve sahnede de 60 farklı gösterimiz olacak. bu yıl ilkini yapıyoruz ama her yıl aynı dönemde tekrarı yapılmasını planlıyoruz” dedi. Denizli’nin önemli eğitim kurumlarından olan Özel Çamlık Çocuk Kulübü de karnavalda yerini aldı.
2019-11-11 14:50:25
Necla-Ergun Abalıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrenim gören 650 öğrenci, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 81. Yıl Dönümü ve..
2019-11-08 13:21:14
Denizli’nin Tavas ilçesinde yaşanan bayrak krizini gençlerden protesto geldi. Tavas Müftüsü Hanifi İzlen’in 29 Ekim’de Aliağa Camisine asılan..
2019-11-07 13:51:20
Denizlispor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Beşiktaş karşısında 3 puan almak istediklerini söyledi. Özdilek, “Önümüzde yeni bir hikaye yazacağımız..
2019-11-06 14:55:04
Pamukkale’de 20 bin ton rekoltenin beklenen ayvada ikinci hasat dönemi devam ediyor. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, bölgede yetişen ayva için..

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web