Denizli 23°C
23 Ekim 2018 - Salı

HEM TIP OKUYOR HEM DE SPORCU

2018-01-12 09:09:53 |
..
HEM TIP OKUYOR HEM DE SPORCU

Denizli Cerrahi Hastanesinde stajını yapan İrlanda University College Cort Üniversitesi 4. sınıfında okuyan Hüseyin Tolga Hatay vücut geliştirme sporunda dereceleriyle dikkat çekiyor. Aslen Manisalı olan İrlanda University College Cort Üniversitesinde okuyan Hatay’ın, vucut geliştirme sporunda dereceleri bulunuyor. Mezun olduktan sonra Cerrahi Hastanesinde mutlu olacağını söyleyen Hatay, “Yurt dışında tecrübeye çok önem veriyorlar. Özellikle doktorlarla birebir yapılan çalışmalar onlar için çok önemli. Benim de Denizli Özel Cerrahi Hastanesi’ne gelerek Mevci Hocam’la çalışmam üniversite hayatım için büyük katkı sağlayacak. Yurtdışında eğitim veren üniversiteler sadece bir doktor değil, tecrübe ve istek talep ediyorlar. Ben de bunu sağlamak için elimden geleni yapıyorum. Burada staj yaptığım süre içerisinde çok fazla şey öğrendim. Hastanenin bana çok şey kattığını düşünüyorum. Uzmanlık eğitimimi Amerika’da yapmayı planlıyorum. Gelecekte Beyin Cerrahisi ya da Ortopedi alanında ilerlemeyi düşünüyorum. Eğitimimi tamamladıktan sonra durumlara bağlı olarak yurtdışında ya da Türkiye’de mesleğimi yapmaya karar vereceğim. Ancak Denizli’de doktorluk yapmaya karar verirsem tercihim Denizli Özel Cerrahi Hastanesi olacaktır.” Dedi.
2018-10-22 05:45:47
Tavas'ta 19 Ekim Muhtarlar Günü olması dolayısıyla tören düzenlendi. Tavas Kaymakamlığı önünde Atatürk Anıtına konulan çelenkle başlayan..
2018-10-20 09:10:11
Denizli’de Uşak-Dinar Karayolu mevkisi üzerinde trafik akışının yoğun olduğu Işıklı Mahallesi bölgesinde jandarma trafik ekipleri helikopter..
2018-10-19 11:50:45
Pamukkale Belediyesi’nin üstyapı çalışmaları çerçevesinde yolun neredeyse yarısını kaplayan evin sahibine yeni ev yaparak, hem vatandaşı mağdur..
2018-10-18 09:40:04
Pamukkale Belediyesi’nin üst yapı hamleleri aralıksız sürüyor. Altyapısı tamamlanan mahallelerde devam eden üst yapı çalışmaları ile caddeler modern..

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web