Denizli 19°C
25 Mart 2019 - Pazartesi
GÖLETE GİREN KARDEŞLERDEN BİRİ HAYATINI KAYBETTİ

Acıpayam ilçesinde girdikleri gölette boğulan kardeşlerden biri hayatını kaybetti. Alınan bilgiye göre, Yassıhöyük Mahallesi'nde ikamet eden Ramazan Kasal, ailesi ile Alaattin Mahallesi'ndeki sulama göletinin kenarına pikniğe gitti. Traktörünü Alaattin Göleti'nin kenarına park eden Kasal, eşi Songül ile piknik yaparken çocukları Osman (11) ve Esila Melike (5) de gölet alanı kıyısında kalan eski yol üzerinde oynamaya başladı. Bu sırada yolun göletin içine giren bölümüne doğru giden çocuklar bir süre sonra çığlık atmaya başladı. Gölet çevresindeki vatandaşlar, çocukların yardımına koştu. Vatandaşların göletten kurtarmayı başardığı küçük kız, ambulansla Pamukkale Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı. Suda kaybolan Osman Kasal'ın bulunması için Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Su Altı Arama Kurtarma ekibine bağlı dalgıçlar, arama çalışması başlattı. Ekiplerin 1 saatlik çalışması sonucu Osman'ın cesedine ulaşıldı. Jandarma ekiplerinin güvenlik önlemi aldığı baraj çevresinde ailesi gözyaşı döktü. Küçük çocuğun cesedi, savcılık incelemesinin ardından otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı. Kurtarılan Esila Melike Kasal'ın ise hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi. AA
2019-03-23 08:42:10
Acıpayam'da meydana gelen trafik kazasında iki kişi yaralandı. Edinilen bilgilere göre, Sanayi caddesinde ilerleyen 20 KS 676 plakalı hafif..
2019-03-22 08:58:50
Seçim döneminde birbirinden farklı kısa filmlerle Denizlililere ulaşan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, bu kez çok konuşulacak bir projede..
2019-03-21 09:14:08
Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Her fırsatta ilçenin farklı mahallerinde vatandaşlarla bir araya..
2019-03-20 10:09:53
Akıllı Bisiklet Uygulaması, Denizli’de ilk kez Pamukkale Belediyesi ile hizmete girdi. Kısa adı PAKBİS olan Pamukkale Belediyesi Akıllı Bisiklet..

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web