Denizli 37°C
18 Temmuz 2018 - Çarşamba
GÖLETE GİREN KARDEŞLERDEN BİRİ HAYATINI KAYBETTİ

Acıpayam ilçesinde girdikleri gölette boğulan kardeşlerden biri hayatını kaybetti. Alınan bilgiye göre, Yassıhöyük Mahallesi'nde ikamet eden Ramazan Kasal, ailesi ile Alaattin Mahallesi'ndeki sulama göletinin kenarına pikniğe gitti. Traktörünü Alaattin Göleti'nin kenarına park eden Kasal, eşi Songül ile piknik yaparken çocukları Osman (11) ve Esila Melike (5) de gölet alanı kıyısında kalan eski yol üzerinde oynamaya başladı. Bu sırada yolun göletin içine giren bölümüne doğru giden çocuklar bir süre sonra çığlık atmaya başladı. Gölet çevresindeki vatandaşlar, çocukların yardımına koştu. Vatandaşların göletten kurtarmayı başardığı küçük kız, ambulansla Pamukkale Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı. Suda kaybolan Osman Kasal'ın bulunması için Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Su Altı Arama Kurtarma ekibine bağlı dalgıçlar, arama çalışması başlattı. Ekiplerin 1 saatlik çalışması sonucu Osman'ın cesedine ulaşıldı. Jandarma ekiplerinin güvenlik önlemi aldığı baraj çevresinde ailesi gözyaşı döktü. Küçük çocuğun cesedi, savcılık incelemesinin ardından otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı. Kurtarılan Esila Melike Kasal'ın ise hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi. AA
2018-07-18 09:32:23
Denizli’de polis tarafından takibe alınan bir arabada yapılan aramada 204 şişe sahte bandrollü kaçak alkol ele geçirildi. Operasyonda bir kişi..
2018-07-17 08:23:46
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde hain darbe girişimini engellemek için canlarını hiçe sayan şehitler ve gaziler anıldı. Delikliçınar 15..
2018-07-16 09:04:27
Tavas ovasından bereket fışkırıyor. Verimli arazilere sahip olan Tavas Ovası birçok ürün desenini içinde barındırırken şimdi de örtü altı..
2018-07-14 05:48:24
Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 2. yılıyla ilgili açıklama yaptı. Pamukkale Belediyesi önünde açılan..

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web