Denizli 33°C
24 Mayıs 2018 - Perşembe

DALBUDAK ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

2018-05-15 09:51:08 |
..
DALBUDAK ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

24 Haziran'da yapılacak olan milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerine sayılı günler kala Denizli'de her partide aday adayları arasında kıyasıya yarış devam ediyor. Ak Parti'nin kuruluşunda yer alan İnşaat Mühendisi Arife Sevinç Dalbudak tekrar siyaset sahnesine döndü. Dalbudak Ak Parti'den Milletvekili aday adayı olduğunu belirtti. Denizli Gezeteciler Cemiyeti İlyas Haytan Toplantı Salonunda Denizli basınının karşısına çıkan Arife Sevinç Dalbudak, 27 yıldır Denizli'de İnşaat Mühendisi olarak konut inşaa ettiklerini, proje ürettiklerini belirtti. Dalbudak, "2002 yılında Ak Parti’nin kurulmasıyla birlikte kurucu il yönetim kurulu üyesi olarak 3 yıl görev yaptım. Ak Parti o dönemde Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu bir partiydi. Kuruluşunda görev yaptıktan sonra tekrar işime aileme geri döndüm. Ülkemizin şu anda dışarıdan ve içeriden yıpratıldığı bir dönemde ‘Yiğitler zor zamanlarda ortaya çıkar' sözünü de hatırlayarak sevdiklerimin, dostlarımın, müşterilerimin ‘Artık yeniden çıkmalısınız, zor bir dönemden geçiyoruz. Sen zorlukları seven bir hanımsın' dedikleri için tekrar Ak Parti’den Denizli Milletvekili Aday Adayı oldum. Denizli’de zaten güzel çalışmalar yapılıyor. Ama bunların daha da güzelleşmesi gerekiyor. Hala eksik olduğumuz yerler noktalar var. İnşaat mühendisi gözüyle, eksiklikleri kapatabileceğimiz alanlar var. O yüzden yola çıktım.” ifadesinde bulundu. Bugünün 15 Mayıs Milli Mücadele Günü'nün başladığı tarih olduğunu belirten Dalbudak, "Denizli’de Kayalık Mahallesi’nde ‘Yunan geliyor Ey ahali yola çıkın!’ diyen dedenin torunuyum. Milli mücadele ruhum oradan geliyor olmalı ki, bugün vatanın içeriden ve dışarıdan kuşatıldığı bir anda tekrar yola çıkma gereği duydum. Tıpkı dedelerimin yaptığı gibi.” dedi.
2018-05-23 05:49:41
Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri Denizli ve Sarayköy’de 5 ay süren izleme ve takipten sonra operasyon yaptı 16 uyuşturucu tacirini..
2018-05-22 06:13:38
Denizli Pamukkale Belediyesinin Türkiye’nin en büyük Tematik Kent Orman Projesi hayata geçiyor. 5 etapta yapılacak projenin ilk etabı temmuz ayında..
2018-05-21 09:32:47
Pamukkale Belediyesi, tahakkuk-tahsilat ve beyan sureti vermek gibi işlemleri için belediyeye gelerek zaman kaybetmelerini önlemek için, Tapu..
2018-05-19 05:53:16
Sarayköy Belediyesi tarafından ramazan ayı boyunca ilçenin 32 mahallesinde iftar yemeği verilecek. Ramazan-ı şerifin ikinci gününde iftar yemeği..

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web