Denizli 27°C
20 Ekim 2018 - Cumartesi

DALBUDAK ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

2018-05-15 09:51:08 |
..
DALBUDAK ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

24 Haziran'da yapılacak olan milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerine sayılı günler kala Denizli'de her partide aday adayları arasında kıyasıya yarış devam ediyor. Ak Parti'nin kuruluşunda yer alan İnşaat Mühendisi Arife Sevinç Dalbudak tekrar siyaset sahnesine döndü. Dalbudak Ak Parti'den Milletvekili aday adayı olduğunu belirtti. Denizli Gezeteciler Cemiyeti İlyas Haytan Toplantı Salonunda Denizli basınının karşısına çıkan Arife Sevinç Dalbudak, 27 yıldır Denizli'de İnşaat Mühendisi olarak konut inşaa ettiklerini, proje ürettiklerini belirtti. Dalbudak, "2002 yılında Ak Parti’nin kurulmasıyla birlikte kurucu il yönetim kurulu üyesi olarak 3 yıl görev yaptım. Ak Parti o dönemde Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu bir partiydi. Kuruluşunda görev yaptıktan sonra tekrar işime aileme geri döndüm. Ülkemizin şu anda dışarıdan ve içeriden yıpratıldığı bir dönemde ‘Yiğitler zor zamanlarda ortaya çıkar' sözünü de hatırlayarak sevdiklerimin, dostlarımın, müşterilerimin ‘Artık yeniden çıkmalısınız, zor bir dönemden geçiyoruz. Sen zorlukları seven bir hanımsın' dedikleri için tekrar Ak Parti’den Denizli Milletvekili Aday Adayı oldum. Denizli’de zaten güzel çalışmalar yapılıyor. Ama bunların daha da güzelleşmesi gerekiyor. Hala eksik olduğumuz yerler noktalar var. İnşaat mühendisi gözüyle, eksiklikleri kapatabileceğimiz alanlar var. O yüzden yola çıktım.” ifadesinde bulundu. Bugünün 15 Mayıs Milli Mücadele Günü'nün başladığı tarih olduğunu belirten Dalbudak, "Denizli’de Kayalık Mahallesi’nde ‘Yunan geliyor Ey ahali yola çıkın!’ diyen dedenin torunuyum. Milli mücadele ruhum oradan geliyor olmalı ki, bugün vatanın içeriden ve dışarıdan kuşatıldığı bir anda tekrar yola çıkma gereği duydum. Tıpkı dedelerimin yaptığı gibi.” dedi.
2018-10-20 09:10:11
Denizli’de Uşak-Dinar Karayolu mevkisi üzerinde trafik akışının yoğun olduğu Işıklı Mahallesi bölgesinde jandarma trafik ekipleri helikopter..
2018-10-19 11:50:45
Pamukkale Belediyesi’nin üstyapı çalışmaları çerçevesinde yolun neredeyse yarısını kaplayan evin sahibine yeni ev yaparak, hem vatandaşı mağdur..
2018-10-18 09:40:04
Pamukkale Belediyesi’nin üst yapı hamleleri aralıksız sürüyor. Altyapısı tamamlanan mahallelerde devam eden üst yapı çalışmaları ile caddeler modern..
2018-10-17 10:25:09
Meteroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre Denizli'de sıcaklıklar 27 derecelere bulacak. bahardan kalma havalar devam..

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web