Denizli 35°C
23 Mayıs 2018 - Çarşamba
ÇİFTLİK BANK DENİZLİ ŞUBESİ AÇILDI

Mustafa Dinç ve Raziye Dinç çifti tarafından Çiftlik Bank'ın Denizli'de ilk bayisi yoğun bir katılımla açıldı. Topraklık Mahallesi Kayalık İtfaiye arkasında Çiftlik Bank DNÇ Şarküteri Denizli'de ilk bayisi açıldı. İşletmeciler Mustafa Dinç ve Raziye Dinç davetlileri karşıladı. Şarküteri olarak hizmet verecek olan işletmede Süt ürünleri, Zeytinyağı, Tereyağı, Sucuk, Kavurma, Mavi Yumurta gibi ürünler yer alıyor. Çiftlik Bank olarak Denizli'de ilk şubesini açmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade eden İşletmeci Mustafa Dinç, Kaliteyi Denizli'ye getirmeyi amaçladıklarını ve bu işletmeyi açma kararı aldıklarını söyledi. Dinç, "Yatırımların güzel bir şey olduğunu gördük. Bunun üzerine yatırımlarımızı yaptık. Ardından iyi çalışmaları gördükçe bayilik açma kararı aldık. Denizli halkına hayırlı uğurlu olsun" dedi. İşletmeci Raziye Dinç'te Çiftlik Bank'ın kurucusu Mehmet Aydın'ın bu markasını Dünya Markası haline getirerek iyi hizmetle vatandaşları kaliteli ürün sunmak" dedi
2018-05-22 06:13:38
Denizli Pamukkale Belediyesinin Türkiye’nin en büyük Tematik Kent Orman Projesi hayata geçiyor. 5 etapta yapılacak projenin ilk etabı temmuz ayında..
2018-05-21 09:32:47
Pamukkale Belediyesi, tahakkuk-tahsilat ve beyan sureti vermek gibi işlemleri için belediyeye gelerek zaman kaybetmelerini önlemek için, Tapu..
2018-05-19 05:53:16
Sarayköy Belediyesi tarafından ramazan ayı boyunca ilçenin 32 mahallesinde iftar yemeği verilecek. Ramazan-ı şerifin ikinci gününde iftar yemeği..
2018-05-18 09:08:58
Kura çekilişine Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Tavas Kaymakamı Recep Öztürk, Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, meclis üyeleri,..

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web