Denizli 17°C
12 Aralık 2017 - Salı
ÇİFTLİK BANK DENİZLİ ŞUBESİ AÇILDI

Mustafa Dinç ve Raziye Dinç çifti tarafından Çiftlik Bank'ın Denizli'de ilk bayisi yoğun bir katılımla açıldı. Topraklık Mahallesi Kayalık İtfaiye arkasında Çiftlik Bank DNÇ Şarküteri Denizli'de ilk bayisi açıldı. İşletmeciler Mustafa Dinç ve Raziye Dinç davetlileri karşıladı. Şarküteri olarak hizmet verecek olan işletmede Süt ürünleri, Zeytinyağı, Tereyağı, Sucuk, Kavurma, Mavi Yumurta gibi ürünler yer alıyor. Çiftlik Bank olarak Denizli'de ilk şubesini açmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade eden İşletmeci Mustafa Dinç, Kaliteyi Denizli'ye getirmeyi amaçladıklarını ve bu işletmeyi açma kararı aldıklarını söyledi. Dinç, "Yatırımların güzel bir şey olduğunu gördük. Bunun üzerine yatırımlarımızı yaptık. Ardından iyi çalışmaları gördükçe bayilik açma kararı aldık. Denizli halkına hayırlı uğurlu olsun" dedi. İşletmeci Raziye Dinç'te Çiftlik Bank'ın kurucusu Mehmet Aydın'ın bu markasını Dünya Markası haline getirerek iyi hizmetle vatandaşları kaliteli ürün sunmak" dedi
2017-12-12 10:51:42
Ara sokaklardaki kaldırımlar yayalardan çok araç sahiplerine otopark hizmeti veriyor. Sürücüler, kentteki otopark sıkıntısını da bahane ederek,..
2017-12-11 09:33:30
Denizli'de yeni bir yıla yeni umutlarla girmek isteyen vatandaşların Milli Piyango biletlerine olan ilgisi artmaya başladı. Milli..
2017-12-09 08:50:15
Denizli’de ABD tarafından Kudüs’ün İsrail’in başkenti olarak karar almasına tepkiler çığ gibi büyüyor. Denizli’de siyasi parti temsilcileri ve sivil..
2017-12-08 10:59:23
Denizli’de yemek çeki ve yemek kartlarından yüksek ücrette komisyon alınmasından dolayı il genelindeki 500 restoranda boykot kararı alındı. Söz..

Bunları gördünüz mü ?
Aklam Matbaa Rek. Ajans. Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır.