Denizli 16°C
21 Nisan 2019 - Pazar

AKUTPARK EĞİTİM MERKEZİ AÇILDI

2019-03-18 10:26:07 |
..
AKUTPARK EĞİTİM MERKEZİ AÇILDI

Pamukkale Belediyesi, tüm Denizli’ye hizmet verecek olan bir projeye daha imza attı. Pamukkale Belediyesi ile kısa adı AKUT olan Arama Kurtarma Derneği arasında imzalanan protokol gereği yapılan AKUTPARK Eğitim Merkezi düzenlenen törenle açıldı. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin açılışta yaptığı konuşmada, “Biz bu tür projelerle farkımızı ortaya koymaktan dolayı çok mutluyuz. AKUT bu merkez sayesinde daha rahat çalışma imkânı bulmuş oluyor. Hayırlı olsun” dedi. Pamukkale Belediyesi, halkın her kesimine yönelik projelerle dikkat çekerken, kurumlar ile iş birliği konusunda da örnek çalışmalara imza atıyor. Ocak ayı içinde Pamukkale Belediyesi ile AKUT arasında yapılan protokol gereği Kınıklı Mahallesi, 6007 Sokak, No:5 adresinde bulunan 2804 metrekarelik alana sahip park Pamukkale Belediyesi AKUT Eğitim Parkı ve Toplum Bilinçlendirme Seminer Merkezi olarak kullanılmak üzere devredilmişti. Kısa sürede yapılan çalışmalarla hazır hale getirilen Pamukkale Belediyesi AKUTPARK Eğitim Merkezi düzenlenen törenle açıldı. Yargıtay Onursal Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Erbil, Ak Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Ak Parti eski milletvekili Mehmet Salih Erdoğan’ın da katıldığı törende ilk konuşmayı yapan AKUT Denizli Başkanı Abdurrahman Alper Patır, AKUT olarak hayalin gerçekleştiği bir gün yaşadıklarını ifade ederek, “Biz ekip olarak böyle bir yeri hayal ediyorduk. Bu hayalimizi Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ile gerçekleştirdik. Bu merkezde Denizli halkının ve toplumumuzun bilinçlendirilmesi için eğitim faaliyetleri yapılacak. Bu mekân sayesinde daha rahat çalışma imkânı bulacağız. Desteklerinden dolayı Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’e teşekkür ediyoruz” dedi. AKUT’un gönüllük esasına göre çalışan bir dernek olduğunun altını çizen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, toplum yararına çalışan her kuruma olduğu gibi, AKUT’a da gerekli desteği vermekten dolayı mutlu olduklarını söyledi. “Pamukkale Belediyesi olarak farklı çalışmalarla bakış açışımızı ortaya koyduk” diyen Başkan Gürlesin, “Bu park atıl olarak duruyordu. AKUT ile yapılan uzun görüşmeler sonunda büyük bir ihtiyacı karşılayacak olan Pamukkale Belediyesi AKUT Eğitim Parkı ve Toplum Bilinçlendirme Seminer Merkezi’nin yapılması kararlaştırıldı. Aralık 2018 tarihindeki meclisimizden çıkan karardan sonra devir işlemi yapıldı. Bugün de merkezin açılışını yapmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz” dedi. HABER MERKEZİ
2019-04-20 07:23:58
Denizli’de geçen hafta bir çiftlikten çalınan ilaçlama makinesi ve zirai ilaçlar bulundu. Jandarma, çalınan traktörün ise önce Urfa’ya ardından da..
2019-04-19 14:58:32
Pamukkale Üniversitesi Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığının düzenlediği PAÜ Bahar Etkinliklerine katılan Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, etkinlik..
2019-04-18 14:51:09
Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Gökbel ve Yönetimini makamında ağırladı. Gökbel, “Avni Örki Başkanımız ile..
2019-04-17 14:02:08
Futbol oynadığı dönemde imparator lakabıyla anılan Milli Futbolcu Çetin, Pamukkale Belediye Başkanı Örki’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu...

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web