Denizli 24°C
31 Mayıs 2020 - Pazar

YÖNETİM HAREKETE GEÇTİ

2019-07-01 14:01:16 |
Haber Merkezi
YÖNETİM HAREKETE GEÇTİ

Denizlispor’un 10 yılı aşkın süredir kullandığı Haluk Ulusoy Tesisinin isminin değişmesi için Denizlispor’dan ilk adım geldi. Haluk Ulusoy tarafından sunulan öneri, yönetimin haftalık olağan toplantısında gündeme gelecek. İsmin, bu hafta içinde Ali İpek Tesisleri olarak değiştirilmesi bekleniyor.

Denizlispor’un efsane başkanı Ali İpek, 64 yaşında hayatını kaybetti. İpek, 2005 ve 2010 yılları Denizlispor Başkanlığındaki ikinci dönemde kazandırdığı Akçeşme Mahallesi’ndeki Haluk Ulusoy Tesislerinde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı. İsmi Denizlispor ile özdeşleşen efsane Başkanı uğurlayanlar arasında 1997-2004 yılları arasında görev yaptığı TFF’nin o dönemki başkanı ve yakın arkadaşı Haluk Ulusoy da vardı. Cenaze töreninde can arkadaşını kaybettiği için üzgün olduğunu aktaran Ulusoy, “Tesisler her şeyiyle ikimizin bir eseridir.  Ancak Ali olmasa o eser olmazdı. Son görevlerinden birini yapmak istiyorum. Denizlispor Başkanına da söyledim. Haluk Ulusoy isminin oradan kaldırılıp Ali İpek isminin orada olmasını istiyorum. Ali İpek’in ismi orada yaşamalı.  Denizli’de bu isim yıllar boyu yaşamalı” açıklamasını yaptı.

DEĞİŞİKLİK İÇİN İLK ADIM                                                                     

Yeşil siyahlılar tarafından 10 yılı aşkın süredir kullanılan Haluk Ulusoy Tesisleri için ortaya atılan değişiklik önerisinin ardından yönetim harekete geçti. Yönetim, değişikliğin yapılması ve tesislerinin isminin Ali İpek Tesisleri olması için bu hafta içinde yapılacak olan olağan haftalık yönetim kurulu toplantısında karar alacak. Değişikliğin bu hafta içinde yapılması bekleniyor. Gökhan KARAISLI

YÖNETİM HAREKETE GEÇTİ

YÖNETİM HAREKETE GEÇTİ


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web