Denizli 38°C
26 Ağustos 2019 - Pazartesi

YILIN SERVİS ŞOFÖRÜ SEÇİLDİ

2019-05-10 14:04:08 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
YILIN SERVİS ŞOFÖRÜ SEÇİLDİ

4-10 Mayıs tarihleri arasında kutlanan ''Trafik Haftası" etkinlikleri kapsamında Çameli'de yapılan etkinlikle kutlandı. Çameli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü taşımalı eğitim şoförlerinden 15 yıldır Kolak Mahallesi'nden Çameli Merkeze öğrenci taşıma işini yapan bayan Münevver Nebiçavuşoğlu yapılan denetimlerde "yılın en iyi okul servis şoförü" seçildi. Ödülünü Çameli Adliyesi'nden Hakim Muhsin Kadir Yılmaz'dan aldı.

Çameli Belediyesi Konferans Salonunda gerçekleşen Program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan programa Kaymakam İsmail  Alsancak,Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Çameli Cumhuriyet Savcısı Murat Can Biçer, Hakim Muhsin Kadir Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Bilal Cingör, İlçe Jandarma Komutanı Hamza Çil, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Uzun, Çameli Koop Başkanı Mehmet Akdağ ile kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Program Trafik Haftası ile ilgili kısa film gösterimi ve Jandarma Bçvş Kamil Kuyucu'nun yaptığı konuşma ile devam eden program, ödüle layık görülen öğrenci ve personellere hediye takdim edilmesi ile devam etti.

Çameli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü taşımalı eğitim şoförlerinden 15 yıldır Kolak Mahallesi'nden Çameli Merkeze öğrenci taşıma işini yapan bayan Münevver Nebiçavuşoğlu yapılan denetimlerde "yılın en iyi okul servis şoförü" seçildi. Ödülünü Çameli Adliyesi'nden Hakim Muhsin Kadir Yılmaz'dan aldı.

Çameli Kaymakamlığı önünde açılan standın gezilmesi, öğrenci ile vatandaşlara hediye verilmesi ve Üçgen Park önündeki kavşakta "öncelik hayatın öncelik yayanın" öğrenciler, Karayolları Trafik Güvenliği ve Trafik Haftası etkinliğinde trafik ekiplerinden kuralları öğrenip, protokol üyeleri ile birlikte yaya geçidini kullandı. HABER MERKEZİ

 


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web