Denizli 38°C
07 Temmuz 2020 - Salı

Y. Denizlispor'da şok istifa

2019-11-13 08:09:55 |
Haber Merkezi
Y. Denizlispor'da şok istifa

Yukatel Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla, ailevi sebeplerden dolayı, Denizlispor Yönetim Kurulu’ndan istifa ettiğini açıkladı.

Süper ligde zor günler geçiren Y. Denizlispor’da sürpriz gelişme yaşandı. Başkan Yardımcısı Taner Atilla, ailevi sebeplerden dolayı Y. Denizlispor Yönetimi’nden istifa ettiğini sosyal medya üzerinden açıkladı. Yeşil-siyahlı yönetimde daha önce yönetimden Yasin Özpek, Hasan Önder istifa etmişti. Atilla’nın istifası ile ilgili Başkan Ali Çetin’in açıklama yapması bekleniyor.

Atilla sosyal medyadan yaptığı açıklamada istifaya dair şu sözleri söyledi:

“Yaklaşık sekiz yıldır büyük bir şerefle yapmış olduğum Denizlispor yönetim kurulundan ailevi nedenlerden dolayı istifa ediyorum. Bu süreçte bana sınırsız destek veren başta eşim olmak üzere tüm aileme sonsuz teşekkürler ediyorum. Denizlispor’un özellikle en zor günlerinde desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan Bey olmak üzere tüm protokolümüze sonsuz teşekkürler ediyorum.

Birlikte görev yaptığım ve bugüne kadar bu şanlı kulübe destek veren, hizmet eden tüm kulüp başkanlarıma ve yönetim kurulunda görev yaptığım arkadaşlarıma, birlikte çalıştığım tüm kulüp personellerine, tüm teknik direktör ve ekiplerine, sportif direktörlerimize sonsuz teşekkürler ediyorum.

Özellikle bu sezon şahsıma ve bu şanlı taraftara yıllardır özlenen şampiyonluğu yaşatan kadromuz başta olmak üzere şimdiye kadar şanlı Denizlispor’umuza hizmette bulunan tüm futbolculara sonsuz teşekkürler ediyorum. Şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadığım ve en zor durumda bile şahsımdan ve kulübümüzden desteklerini esirgemeyen, en zor deplasmanlarda ve en zor maçlarda sınırsız destek olan eşsiz taraftarlarımıza sonsuz teşekkürler ediyorum.

Bu kulübe gönül veren, destek olan kamu kurum ve kuruluşlarına, sivil toplum kuruluşlarımıza, basın mensuplarımız , özellikle kapısını çaldığım hiç boş çıkmadığım ve hiç bir zaman desteklerini esirgemeyen ve bağışta bulunan tüm iş adamlarımıza sonsuz teşekkürler ediyorum. Hizmette bulunduğum sürede sizlerle bir bütün olduk, sizlerle bir aile olduk. Bu şerefi bana yaşattığınız için tüm Denizli'ye sonsuz teşekkürler ediyorum

Hakkınızı helal ediniz. Benden yana da helal olsun.” HABER MERKEZİ


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web