Denizli 32°C
25 Haziran 2018 - Pazartesi

URFA MAÇI ÖNCESİ DEPREM

2017-04-20 09:07:45 |
Haber Merkezi
URFA MAÇI ÖNCESİ DEPREM

Denizlispor’da Temmuz 2016’da göreve Süleyman Urkay Şanlıurfaspor maçı öncesi istifa etti. Urkay’ın yönetimde ayrılığa düştüğü 9 yöneticinin isteği ile istifa ettiği öğrenilirken, yeni başkanın Mustafa Üstek oldu.

Mustafa Şavluk’un istifasının ardından Temmuz 2016’da yapılan genel kurulda tek aday olarak başkanlığa seçilen Süleyman Urkay, sportif başarı olarak en iyi sezonunu yaşattığı dönemde istifa etti. Şanlıurfa maçı öncesi basın mensuplarının karşısına geçen Urkay, “Görevim dünden itibaren fiili olarak bitmiştir. Bana böyle bir tebligat yapıldı. Mustafa Üstek önderliğinde yeni bir yönetim oluşacak” dedi.

9 YÖNETİCİNİN İSTEĞİ OLDU

Bolu galibiyeti sonrası oluşan galibiyet primi anlaşmazlığı ortaya çıkan ardından Ali Tandoğan’ın ikinci kez istifa etmesi sırasında iyice gün yüzüne çıkan anlaşmazlık sonucunda Urkay’ın 9 yönetici ile arasının açıldığı biliniyordu. Hatta Tandoğan’ın istifasının kabulü sırasında bu 9 yönetici toplantıya katılmamıştı. Mustafa Üstek başkanlığında yeni bir yönetim oluşturmak isteyen bu konuda şehrin ileri gelenleri ile toplantı yapan üyelerin isteği sonunda olmuş oldu.

Genel Kurul kararı alan yeşil siyahlıların genel kurulunun 5 Mayıs’ta yapılması planlanıyor. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web