Denizli 29°C
27 Nisan 2018 - Cuma

TURNUVAYA MAKİNE VE JEOLOJİ DAMGASI

2017-04-20 07:52:05 |
Haber Merkezi
TURNUVAYA MAKİNE VE JEOLOJİ DAMGASI

Denizli'de İnşaat Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen Odalararası Bahar Futbol Turnuvası devam ediyor. 3. Hafta maçlarının oynandığı turnuvaya Makine Mühendisleri ve Jeoloji Mühendisleri damgasını vurdu. İki takımda şimdiye kadar çıktığı 4 maçı da kazanmasını bildi.

Türk Mimar ve Mühendisler Odaları Birliği(TMMOB) İnşaat Mühendisleri Odası Denizli Şubesi tarafından her yıl meslek odaları arasında dostluk ve dayanışmayı güçlendirmek adına düzenlenen Meslek Odaları Arası Halısaha Futbol Turnuvası'nın 28.si devam ediyor. Geçen yıl Etlül ayında hayatını kaybeden İnşaat Mühendisleri Odası Denizli Şubesi kurucu Başkanı Salih Basmacı adına düzenlenen turnuvada 12 takımın mücadele ediyor. 3 Nisan'da başlayan turnuvada 3. Hafta maçları başladı. Hafta içinde her gün oynanan grup maçları 17 Mayıs'ta sona erecek. Yarı final ve final maçları ise 22-26 Mayıs tarihleri arasında yapılacak.

MAKİNE VE JEOLOJİ DOLU DİZGİN

Yalçın Spor Tesislerinde düzenlenen maçlar büyük çekişmelere sahne oluyor. Turnuvanın en dikkat çeken takımları ise 4'te 4 yapan Makine Mühendisleri Odası ve Jeoloji Mühendisleri damga vuruyor. İki ekip 12'şer puanla zirveyi ele geçirmiş durumda. İki ekip liderlik için bugün akşam saat 19.30'da karşı karşıya gelecek. Gökhan KARAISLI-özel haber


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web