Denizli 27°C
16 Ekim 2019 - Çarşamba

“Tüm zorluklara rağmen…”

2018-12-14 07:04:13 |
Gökhan Karaıslı
“Tüm zorluklara rağmen…”

Denizli Engelliler Spor Kulübü Başkanı Ramazan Altuğ, sezonun 4.maçını da kazanmak istediklerini söyledi. Deplasmanlara destek bulamadıkları için gitmekte zorlandıklarını aktaran Altuğ, “Geçen sezon çok sıkıntı çektik. Aynı sıkıntıları çekiyor. Tüm zorluklara rağmen mücadeleye devam” dedi.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen ampute futbol 2. Lig’de 3’te 3 yaparak zirvede yer alan Denizli Engelliler Spor Kulübü, 4. Hafta maçında Pazar günü Mersin deplasmanda üçüncü sırada bulunan Olimpik Yeteneklerspor’a konuk olacak. Bir önceki deplasman olan  Yaşam Boyu Engelliler maçına son ana kadar gidip gitmeme konusunda kararsız kalan yeşil siyahlılar, Mersin deplasmanına gitmek için de aynı sıkıntıları yaşıyor. Geçen iki sezonda destek bulamayan ve birçok deplasmana yolcu otobüsü ile gitmek zorunda kalan Denizli ekibi, tüm zorluklara rağmen spor yapmaya devam etmeyi planlıyor.

HEDEF 1. LİG

Denizli’de destek bulmak konusunda sıkıntı çektiklerini aktaran Kulüp Başkanı Ramazan Altuğ, “Sezon başından bu yana sorunlarımızın çözülmesi için canla başla mücadele ediyoruz.  Sağ olsunlar bize destek olanlarla yolumuza devam ediyoruz. Bu sezon 2. Lig’de üç maçımızı da kazandık. Dördüncü maçımızı da kazanmak için Mersin deplasmanına çıkacağız. Güçlü bir ekibe karşı mücadele edeceğiz. Hedef yeniden 1. Lig. Bu takımın yeri orası” dedi. Gökhan KARAISLI-özel haber

Etiketler ; spor haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web