Denizli 36°C
25 Haziran 2019 - Salı

TEK HEDEF ŞAMPİYONLUK

2019-01-11 14:17:57 |
Gökhan Karaıslı
TEK HEDEF ŞAMPİYONLUK

Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin, iyi geçen ilk yarının ardından ikinci yarıda hedeflerinin büyük olduğunu söyledi. O sene bu sene dediklerini hatırlatan Çetin, şampiyon olmak istediklerini ifade etti.

Spor Toto 1. Lig’de şampiyonluğu hedefleyen Denizlispor, ikinci yarı öncesi hazırlıklarını Antalya’da devam ediyor. 2 Ocak’ta başlayan ve yarın sona erecek olan kampta sabah ve akşam olmak üzere günde çift idman yapan yeşil siyahlılar, kampın son hazırlık maçını yarın gerçekleştirecek. Pazar gününü izinli geçirecek olan Horoz’da ikinci yarının ilk maçı olan Gazişehir Gaziantep maçının hazırlıkları ise Pazartesi yeniden başlayacak.

O SENE BU SENE

İkinci yarı için iddialı olduklarını belirten Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin, takımın ilk yarıyı ikinci sırada bitirdiğini ama ikinci yarıda hedeflerinin daha yüksek olduğunu ifade etti. İyi bir gidişatlarının olduğunu, şehrin, taraftarın, iş dünyasının kendilerine sahip çıktığını ve artık "O sene bu sene" dediklerini dile getiren Çetin, “Tek hedefimiz şampiyonluk. Şu anda takımın gidişatından çok memnunuz. İnşallah yeni birkaç transferle biraz daha güçlenip yolumuza devam edeceğiz. Artık Denizli halkı özlediği takımı görmeye başladı, Denizli halkı özlediği Süper Lig'i de görecek inşallah. Biz de Denizli halkına layık olmaya çalışıyoruz. Sağlam bir ekibiz, sağlam bir taraftarımız var, Denizli halkı arkamızda. Futbolcularımız da iyi. İnşallah başaracağız” dedi. HABER MERKEZİ


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web