Denizli 37°C
09 Temmuz 2020 - Perşembe

Tavas’ta mahalleler yarışıyor

2019-12-03 16:04:48 |
Haber Merkezi
Tavas’ta mahalleler yarışıyor

Tavas’ta mahalleler arasında gerçekleşecek futsal, voleybol, dart ve masa tenisi turnuvalarında geri sayım başladı. Futsal ile başlayacak turnuvalarda ilk düdük 3 Aralık Salı günü çalacak.

Tavas’ta 3 Aralık’ta başlayacak olan Mahalleler Ligi için start verildi. Futsal ve voleybol turnuvalarının teknik toplantısı ve fikstür çekimi Tavas Belediyesi Toplantı Salonu’nda yapıldı. Teknik toplantıya Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Serdar Eren ve takımların temsilcileri katıldı.

Futsalda 17 mahalle, voleybolda ise 7 mahallenin yarışacağı lig sonunda şampiyon mahalle belli olacak. Futsal ve voleybol dışında ilerleyen tarihte dart ve masa tenisi programı da belli olacak. 25 yaş ve üstü sporcuların yarışacağı turnuvalar sonunda gerçekleşecek ödül törenlerinde dereceye giren mahalle takımları kupa ve madalyalarını alacak.

“HER BİREYE DOKUNMAYI HEDEFLİYORUZ”

Böyle bir projeyi hayata geçirdikleri için mutlu olduklarını kaydeden Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Serdar Eren, “Her bireye dokunup spor yapmalarını sağlamayı hedefledik. Katılım gösteren mahallelere teşekkür ederim, tüm takımlara başarılar dilerim” dedi.

HABER MERKEZİ


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web