Denizli 20°C
21 Mart 2019 - Perşembe

Tavas’ta Maç Ayarı

2018-11-07 07:33:26 |
Gökhan Karaıslı
Tavas’ta Maç Ayarı

Tavas’ta Maç Ayarı

Tavas İlçe Sahasının yapımının devam etmesinden dolayı maçlarını Kızılcabölük Sahasında oynayan Tavas Birlikspor, hafta sonundaki maçta program değişikliğine gitti. Sarı siyahlılar, Kızılcabölük’ün iç saha maçı nedeniyle 8. Hafta maçında Aydınspor 1923’ü Cumartesi günü saat 14’te konuk edecek.

 

 Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’e çıktıktan sonra sahasında BAL kriterlerine göre çalışmanın başladığı Tavas’ta saha çalışmalarının tamamlanamamasından dolayı Tavas Birlikspor maçını Kızılcabölük’te oynuyor. Sezon başından bu yana iki takımın maçlarının çakışmaması nedeniyle düzenli olarak işleyen program bu hafta bozuluyor. Kızılcabölükspor’un 3. Lig 2. Grup’ta 12. Hafta maçında Pazar günü sahasında Kırşehir Belediyespor’u konuk edecek. Sarı kırmızılıların maç programı Tavas Birlikspor’un BAL 7. Grup’taki maç programını da etkiledi. Sarı siyahlılar, 8. Hafta maçında konuk edeceği Aydınspor 1923’ü Pazar yerine Cumartesi günü saat 14’te Kızılcabölük Sahasında konuk edecek.

  

AYDIN EKİBİNE TEŞEKKÜRLER

  

Maç günü değişikliği hakkında konuşan Kulüp Başkanı Hüseyin Keysan, “Sahamızdaki yapım çalışmaları nedeniyle iç saha maçlarımızı Kızılcabölük Sahasında oynuyoruz. Bu hafta Kızılcabölükspor’un iç saha maçının Pazar olmasından dolayı önümüze iki alternatif seçenek vardı. Ya maçı Cumartesi oynamak ya da Kale’de oynamak. Biz ilk tercih için hem federasyonla hem de Aydınspor 1923 ile konuştuk. Onlar da anlayış gösterdi ve iç saha maçımızı Cumartesiye aldırdık. Tüm Tavaslıları cumartesi günü saat 14’te Kızılcabölük Sahasında takımı desteklemeye davet ediyorum” dedi.

 

Gökhan KARAISLI

 


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web