Denizli 15°C
19 Nisan 2019 - Cuma

TAVAS’TA KEYSAN İLE DEVAM!

2019-01-04 07:27:55 |
Gökhan Karaıslı
TAVAS’TA KEYSAN İLE DEVAM!

Tavas Birlikspor’da istifa eden Başkan Hüseyin Keysan, ikna edildi. Yeni bir oluşuma gidecek olan sarı siyahlılar, şirketleşme konusunda da ilk adımı atmayı planlıyor.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 7. Grup’ta mücadele eden Tavas Birlikspor’da geçen hafta istifa eden Başkan Hüseyin Keysan, kulüp binasında yapılan toplantının ardından ikna edildi. Mali konular ve verilen sözler nedeniyle istifa ettiğini açıklayan Keysan, yeni bir oluşumla göreve devam etme kararı aldı. Kulüp binasında yapılan toplantıya Keysan’ın yanı sıra Yönetim Kurulu üyeleri Bekir Karayürek, Raşit Gülcü, Ali Kavallı, Hüseyin Han, Şevket Uzunoğlu ve Emin Hanoğlu ile birlikte Sportif Direktör İzlen Çindemir katıldı.

ŞİRKETLEŞME İÇİN İLK ADIM

Mali sorunlar nedeniyle sıkıntılı süreç yaşayan sarı siyahlılarda yeni dönemde şirketleşme adına adımlar atılacak. Sezon başında konulan şirketleşme hedefinin yanında altyapı konusunda da çalışmalar yapılacak. Transfer konusunda ise teknik ekibin raporu doğrultusunda 4 takviye yapılması için çalışmalar hızlanacak.

GÜÇLÜ BİR YAPI OLUŞTURACAĞIZ

İstifasını geri çekmesinin ardından açıklamalarda bulunan Başkan Hüseyin Keysan, sıkıntılı bir süreçten geçtiklerini aktardı. Keysan, “Mali açıdan hem kendim hem de kulüp çok yıprandı. Bunu aşmak için bazı radikal kararların alınması gerekiyor. Oturduk, konuştuk ve yola devam etme kararı aldık. Tavas Birlikspor’un başarısı için ter akıtmaya devam edeceğiz. Güçlü bir yapı oluşturmayı hedefliyoruz. Kendi kendine üretebilen bir yapı olacak” dedi. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web