Denizli 38°C
25 Haziran 2019 - Salı

Tavas’a Antalya kampı başlıyor

2019-01-12 06:18:33 |
Gökhan Karaıslı
Tavas’a Antalya kampı başlıyor

Tavas Birlikspor’da sorunlar çözüldü. Transfer çalışmalarına devam eden sarı siyahlılar, 20 Ocak’ta başlayacak olan lig öncesi 6 günlük Antalya kampına başladı. Zeybekler, transferleri kampa yetiştirerek ikinci yarıya hızlı bir giriş yapmayı planlıyor.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 7. Grup’ta mücadele eden Tavas Birlikspor’da bir süredir devam eden maddi sorunlar aşıldı. Futbolculara gereken ödemelerin yapıldığı kulüpte ikinci yar öncesi hazırlıklar ise sürüyor. Hafta başında 1 günlük izin yapan takım, Salı gününden bu yana devam ettiği ikinci yarı hazırlıklarını 6 gün boyunca devam edecek Antalya kampına taşıyor. Dün başlayan kampta sarı siyahlılar, hem güç depolayacak hem de taktik çalışacak.

KEYSAN, “RAHAT BİR NEFES ALMAK İSTİYORUZ”

Özellikle son bölümde büyük sıkıntılar atlattıklarını aktaran Başkan Hüseyin Keysan, “Gerçekten zor bir süreç geçirdik. Her yerde olan mali sorunlar bizi de etkiledi. Çözüm bulmak için çabaladık ve nihayet çözdük. İlk takviyemizi de yaptık. Birkaç daha takviye yapmayı planlıyoruz. Görüşülen isimler var. 6 günlük Antalya kampına transferleri yetiştirmeyi planlıyoruz. İkinci yarıya iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Sezon sonu fikstürümüz oldukça zorlu. Bu yüzden ilk yarının başında rahat bir nefes alabileceğimiz bir sıralamada yer almayı hedefliyoruz” dedi.

BAŞKAN’A ZİYARET

Öte yandan Tavas Birlikspor yönetimi Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol’u makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Hüseyin Keysan’ın yanı sıra, yöneticiler Hüseyin Han, Raşit Gülcü, Emin Hanoğlu, Muzaffer Alca ve Muhammet Ünmek yer aldı. Sorunların çözüldüğü sarı siyahlılarda Başkan Keysan, desteklerinden dolayı Akyol’a teşekkür etti. Akyol da takımın başarılı olması için desteklere devam edeceklerini söyledi. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web